Trzech Króli Cup – turniej deblowy

TRZECH KRÓLI CUPtrzech króli

Turniej Deblowy Open w Badmintonie

Termin: 6.01.2018 (SOBOTA)

Rozpoczęcie gier o godz. 15.30
Korty do rozgrzewki dostępne będą od godz. 15.00.
 
Wpisowe: 50 zł za parę płatne w recepcji klubu przed rozpoczęciem rozgrywek. Zgłoszenie należy przesyłać do czwartku 4.01.2018 do godz. 20.00.00 na adres: badminton@hastalavista.pl.
W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz nr telefonu oraz zatytułować mail: “Turniej Deblowy: 6.01.2018″.
System rozgrywek: grupowo – pucharowy.
Na początku zawodnicy zagrają w grupach (planowane są 4 pary w grupie), dalej systemem pucharowym o konkretne miejsca.
Przydział zawodników do grup zależny jest od ilości zgłoszeń.
Mogą grać pary męskie, damskie i mieszane!
Losowanie dostępne będzie na stronie internetowej Hasta la Vista w piątek 5.01.2018 do godz. 12:00.Aktualna lista zgłoszeń: na dole strony!

Turniej odbędzie się jeśli zgłosi się co najmniej 16 par.

Zasady turnieju: turniej jednodniowy w grze podwójnej

Mecze rozgrywane będą zgodnie z przepisami PZBad ze skróconą punktacją do 2 wygranych setów do 15 punktów, bez możliwości przedłużania setów przy stanie 14:14.

Gwarantujemy:
– dużo badmintona w świetnym towarzystwie,
– poczęstunek dla zawodników,
– puchary dla 3 najlepszych par,
– losowanie nagród niespodzianek wśród wszystkich uczestników turnieju.

Informacje dodatkowe:
Obowiązuje aktualny ranking lotek Polskiego Związku Badmintona – zawodnicy posiadają własne lotki.

Zgłoszenie do turnieju jest wiążące – jeśli zawodnik po zamknięciu listy zgłoszeń zdecyduje się zrezygnować z gry i nie znajdzie zawodnika na zastępstwo, będzie musiał ponieść koszt wpisowego. Zawodnicy biorący udział w turnieju wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz zamieszczanie ich przez organizatora w internecie – na stronie Centrum Sportowego www.hastalavista.pl oraz na profilu Hasta la Vista na facebook’u. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej www.hastalavista.pl – losowania, wyniki. Klub Hasta La Vista nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w turnieju.
Zawodnicy biorą udział w zawodach na własną odpowiedzialność. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu turnieju.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek.

 

LOSOWANIE:

grupy ( gra każdy z każdym w grupie – dalej 2 najwyższe miejsca walczą w drabince o miejsca 1-8, 2 kolejne o 9-16, kolejne o 17-19)

 

GRUPA 1 (kort 1)

Damian Janiaczyk/ Adwin Putteeraj

Przemysław Noname/ Robert Horochowski

Andrzej Kulawik/ Agnieszka Puzio

Tomasz Szydłowski/ Rafał Skuza

Alicja Żuraw/ Mariusz Kaczor

GRUPA 2 (kort 2)

Beata Korkuś/ Łukasz Kuchta

Marek Łoboda/ Andrzej Boguta

Paweł Szewczuk/ Martyna Tatarek

Joanna Pucińska/ Małgorzata Bajorek

Joanna Śliwa/ Paweł Śliwa

GRUPA 3 (kort 3)

Łukasz Piśnicki/ Artur Ciesielski

Piotr Łaszkiewicz/ Dariusz Kłodnicki

Adam Dobrowolski/ Ewa Kujawa

Radosław Łucki/ Jan Frątczak

GRUPA 4 (kort 4)

Emilia Goldwasser/ Sebastian Lasecki

Robert Dolata/ Tomasz Galiński

Paweł Łaszkiewicz/ Grzegorz Balcerzak

Adam Tarkowski/ Maciej Materkowski

Mirosław Kierpiec/ Magdalena Chmiel

korty 5-6 również dostępne będą do gry

 

Lista zgłoszeń:

1. Damian Janiaczyk/ Adwin Putteeraj

2. Beata Korkuś/ Łukasz Kuchta

3. Łukasz Piśnicki/ Artur Ciesielski

4. Joanna Pucińska/ Małgorzata Bajorek

5. Piotr Łaszkiewicz/ Dariusz Kłodnicki

6. Paweł Łaszkiewicz/ Grzegorz Balcerzak

7. Adam Dobrowolski/ Ewa Kujawa

8. Emilia Goldwasser/ Sebastian Lasecki

9. Marek Łoboda/ Andrzej Boguta

10. Przemysław Noname/ Robert Horochowski

11. Tomasz Szydłowski/ Rafał Skuza

12. Joanna Śliwa/ Paweł Śliwa

13. Alicja Żuraw/ Mariusz Kaczor

14. Radosław Łucki/ Jan Frątczak

15. Mirosław Kierpiec/ Magdalena Chmiel

16. Robert Dolata/ Tomasz Galiński

17. Andrzej Kulawik/ Agnieszka Puzio

18. Paweł Szewczuk/ Martyna Tatarek

19. Adam Tarkowski/ Maciej Materkowski