Mikołajkowy Turniej Gier Podwójnych

 W ostatni piątek zdarzyła się okazja, żeby dużo pograć w badmintona i dostać prezent od Mikołaja :)

 

Na piątkowy wieczór, 6 grudnia, zaplanowaliśmy Mikołajkowy Turniej Gier Podwójnych w badmintonie.

Zawody odbyły się systemem grupowo-pucharowym, zawodnicy grali o każde miejsce – chyba nikt nie mógł narzekać na brak spotkań na korcie!

Do turnieju przystąpiło 16 par debli męskich i par mieszanych. Wszyscy grali w kategorii open. Między meczami zawodnicy mogli korzystać z przygotowanego przez organizatora poczęstunku-napojów, słodyczy, bananów, a po turnieju na każdego (pełnoletniego) zawodnika czekało w lodówce zasłużone piwko :)

Podczas turnieju odwiedziło nas wielu Mikołajów – każdy zawodnik przed rozpoczęciem rozgrywek wrzucił do mikołajowego worka swoją niespodziankę, a później każdy losował prezent dla siebie – było dużo śmiechu i zabawy. Poza prezentami od Mikołajów, organizator również obdarował uczestników prezentami – każdy dostał “świąteczny mini-zestaw pocztówkowy” oraz odbyło się losowanie dodatkowych nagród: damskich i męskich perfum, darmowych voucherów na grę w badmintona, kubków termicznych czy kalendarzy.

 

Najlepsze 3 pary dostały statuetki oraz Mikołajkowe niespodzianki!

Trzy miejsca na podium zajęli:
1. Adam Strycharski/ Łukasz Piśnicki
2. Marek Krakowiak/ Jacek Mokry
3. Piotr Łaszkiewicz/ Dariusz Kłodnicki

 

Wszystkim uczestnikom turnieju i obecnym kibicom dziękujemy za stworzenie wspaniałej Mikołajowej atmosfery! Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej  i na kolejne turnieje, które odbędą się niebawem!

 

Zdjęcia z turnieju: dostępne wkrótce

 

WYNIKI ROZGRYWEK GRUPOWYCH:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 WYNIKI ROZGRYWEK PUCHAROWYCH: