Turniej singlowy

Pełne wyniki, relacja i zdjęcia z Turnieju singlowego KOBIET i MĘŻCZYZN w Hasta La Vista!

Mamy już za sobą pierwszy turniej singlowy Hasta la Vista Kobiet i Mężczyzn. Obecność panów – dopisała, obecność pań- troszkę mniej, natomiast liczymy, że było to spowodowane wyłącznie ostatnimi podrygami naszej pięknej polskiej złotej jesieni, która w tym roku tak wspaniale nam dopisuje!

Bo przecież opinie o turnieju zebraliśmy najbardziej pozytywne z możliwych! :) Za to Wam serdecznie dziękujemy! Liczymy, że osoby, które odważyły się po raz pierwszy wziąć udział w rozgrywkach Hasta la Vista od teraz będziemy widywać częściej! :)

Turniej Kobiet odbył się systemem grupowym – 5 pań walczyło każda z każdą o najwyższe trofea. Wszystkie panie w nagrodę za odwagę,walkę, zaangażowanie i chęć udziału w rozgrywkach dostały prezent-niespodziankę, a 3 najlepsze puchary i nagrody rzeczowe.

Panowie zagrali najpierw w grupach, a dalej systemem pucharowym. Grup było 6, każda 3- lub 4-osobowa. Z grupy do walki o 1 miejsce wychodziły 2 najlepsze osoby. Turniej odbywał się o każde miejsce, także nikt nie może narzekać na małą ilość meczów, a jedynie na zakwasy! ;) Trzech najlepszych Mężczyzn również otrzymało puchary i nagrody rzeczowe.

W trakcie turnieju odbyło się losowanie dodatkowych nagród-niespodzianek! Mieliśmy ich tyle, że każdy wylosował chociaż drobną niespodziankę, a były też wartościowe nagrody takie jak lodówka turystyczna, vouchery na darmowe korty oraz darmowe naciąganie rakiet do badmintona, koszulki czy kosmetyczki. Podczas turnieju uczestnicy mieli też smaczny energetyczny poczęstunek, więc na głód nikt nie narzekał!

Chcemy pogratulować Wam wszystkim wyników, walki, poświęceń, całego wysiłku włożonego w mecze i uśmiechu aż do ostatnich kropli potu! ;) Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, żebyście byli na bieżąco z organizowanymi przez nas akcjami!

Zdjęcia z turnieju: tutaj

Pełne wyniki turnieju: na dole strony

 

Oto zdobywcy 3 najwyższych miejsc w obu kategoriach:

Turniej Kobiet:

1. Staszewska Małgorzata

2. Jaremczuk Karolina

3. Sobas Marta

Turniej Mężczyzn:

1. Krawiec Dawid

2. Nowakowski Łukasz

3. Noculak Michał


WYNIKI TURNIEJU KOBIET:


 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU MĘŻCZYZN- GRUPY:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU MĘŻCZYZN- PUCHAR: