Harmonogram

Półkolonie sportowe dla dzieci – zima 2020

*Ilość grup zależy od ilości uczestników. W jednej grupie jest 15 osób podzielonych wiekowo. Jeśli w danym turnusie jest jedna grupa, nie ma podziału na wiek.

Podział na grupy jest uzależniony od wieku dzieci.

Przykładowy harmonogram dla dwóch grup:

Harmonogram na 1 turnus od 10-14 lutego.

PON I GRUPA II GRUPA
CZAS średnia starsza
8:00 – 8:15 zbiórka zbiórka
8:15 – 8:45 zapoznanie z obiektem zapoznanie z obiektem
8:45 – 9:00 przygotowanie do posiłku przygotowanie do posiłku
9:00 – 9:50 śniadanie śniadanie
10:00 – 11:00 plac zabaw squash
11:00 – 12:00 squash badminton
12:00 – 13:00 badminton tenis stołowy
13:00 – 13.15 przygotowanie do posiłku przygotowanie do posiłku
13:15 – 14:00 obiad obiad
14:00 – 15:00 jiu-jitsu
15:00 – 16:00 zajęcia integracyjne/taniec/piłka nożna
16:00 – 17:00 podwieczorek podwieczorek
WT I GRUPA II GRUPA
CZAS średnia starsza
8:00 – 8:15 zbiórka zbiórka
8:15 – 8:45 rozgrzewka rozgrzewka
8:45 – 9:00 przygotowanie do posiłku przygotowanie do posiłku
9:00 – 9:50 śniadanie śniadanie
10:00 – 11:00 tenis stołowy squash
11:00 – 12:00 squash badminton
12:00 – 13:00 badminton tenis stołowy
13:00 – 13.15 przygotowanie do posiłku przygotowanie do posiłku
13:15 – 14:00 obiad obiad
14:00 – 15:00 jiu-jitsu
15:00 – 16:00 zajęcia integracyjne/taniec/piłka nożna
16:00 – 17:00 podwieczorek podwieczorek
ŚR I GRUPA II GRUPA
CZAS średnia starsza
8:00 – 8:40 zbiórka zbiórka
8:40 – 8:45 przygotowanie do posiłku przygotowanie do posiłku
8:45 – 9:30 śniadanie śniadanie
9:30 – 11:00 przygotowanie do wyjścia i dojście do kina
11:00 – 12:30 kino
12:30 – 13.00 powrót powrót
13:00 – 14:00 obiad obiad
14:00 – 15:00 wolne granie/badminton
15:00 – 16:00 wolne granie/squash
16:00 – 17:00 podwieczorek podwieczorek
CZW I GRUPA II GRUPA
CZAS średnia starsza
8:00 – 8:15 zbiórka zbiórka
8:15 – 8:45 rozgrzewka rozgrzewka
8:45 – 9:00 przygotowanie do posiłku przygotowanie do posiłku
9:00 – 9:50 śniadanie śniadanie
10:00 – 11:00 zajęcia integracyjne/taniec/piłka nożna
11:00 – 12:00 squash badminton
12:00 – 13:00 badminton squash
13:00 – 13.15 przygotowanie do posiłku przygotowanie do posiłku
13:15 – 14:00 obiad obiad
14:00 – 15:00 plac zabaw tenis stołowy
15:00 – 16:00 tenis stołowy plac zabaw
16:00 – 17:00 podwieczorek podwieczorek
PT I GRUPA II GRUPA
CZAS średnia starsza
8:00 – 8:15 zbiórka zbiórka
8:15 – 8:45 rozgrzewka rozgrzewka
8:45 – 9:00 przygotowanie do posiłku przygotowanie do posiłku
9:00 – 9:50 śniadanie śniadanie
10:00 – 11:00 plac zabaw/piłka nożna/fitness
11:30 – 13:00 turniej badmintona turniej squasha
13:00 – 13.15 przygotowanie do posiłku przygotowanie do posiłku
13:15 – 14:00 obiad obiad
14:00 – 15:30 turniej squasha turniej badmintona
15:30 – 16:30 zakończenie/pokaz talentów zakończenie/pokaz talentów
16:30 – 17:00 podwieczorek podwieczorek