Regulamin

DATA: w każdy piątek

DLA KOGO? dla każdego!

GODZINA: 15:30

CENA: 30 zł

ZASADY:  1. dołączyć można w każdej chwili

                   2. wysyłając e-maila na: ligapiatkowa@hastalavista.pl

NIESPODZIANKA DLA NOWYCH LIGOWICZÓW:

Nowy ligowiec ligi piątkowej ma 50% zniżki na pierwsze wpisowe ! Tylko 15 zł za 2 godziny grania ! :)

1. Liga Piątkowa Squasha to cykl 12 kolejek ligowych. Kolejki rozgrywane są co tydzień w piątek o godz. 15:30 . Zawodnicy zgłaszają się na konkretną kolejkę. Po zgłoszeniu, każdy gracz zostaje przydzielony do jednej z 4/5/6/7 osobowych grup (lig) uwzględniając jego poziom gry.

2. Zapisanie się na którąkolwiek kolejkę ligową jest jednoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

3. Zgłoszenia do kolejki ligowej można dokonywać do piątku do godziny 12:00 na adres: ligapiatkowa@hastalavista.pl lub on-line TUTAJ

3a. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu, a w przypadku nowych zawodników szacowany stopień zaawansowania w skali 1-5.

4. W przypadku rezygnacji po terminie zgłoszeń danego zawodnika z udziału w danej kolejce – jest on zobowiązany do zapłaty wpisowego za kolejkę. Nie utrzymuje także punktów za nią do rankingu ligi.

4a. Zawodnik rezygnujący z udziału po terminie zgłoszeń jest zwolniony z opłaty za nią, gdy znajdzie na swoje miejsce zastępcę. Zastępca nie musi posiadać rankingu ligi umożliwiającym udziału w danej grupie, nie musi także być stałym uczestnikiem ligi squasha.

5. O przydziale do grup na konkretną kolejkę decyduje kolejno:

– Występ w poprzedniej kolejce ligi – zwycięzca ligi ma zagwarantowany awans, a przegrany spadek, ale dotyczy to tylko następnej kolejki ligowej,

– Dzika karta organizatora lub regularne uczestnictwo w rozgrywkach ligowych,

– Miejsce w grupie w poprzednich rozgrywkach ligi lub bezpośredni pojedynek między zawodnikami jeśli w poprzedniej rundzie byli w jednej grupie,

– Średnia ilość punktów z dwóch ostatnich rozegranych przez zawodnika kolejek ligowych,

– Występ w ostatniej kolejce – drugie miejsce w grupie gwarantuje pozostanie w lidze lub pierwszeństwo awansu, do ligi wyższej

– Suma punktów z dotychczasowych kolejek.

6. Każda grupa (6 zawodników) rozgrywa mecze „każdy z każdym” w przeciągu ok. 2 godzin. W szczególnych przypadkach grupy mogą liczyć 4,5,7 lub 8 zawodników.

7. Po rozegraniu kolejki ligowej zawodnicy otrzymują punkty do Rankingu Ligi według tabeli w zakładce “punktacja”.

8. Aby punkty zostały przyznane zastępcy lub zawodnikowi z dziką kartą musi on wygrać minimum 2 mecze w danej lidze – nie walkowerami.

9. Dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy ma zagwarantowany awans do grupy wyższej, dwóch graczy z ostatnich miejsc w grupie spadek do grupy niższej. Awans lub spadek są ważne tylko na następną kolejkę ligową. O przydziale pozostałych zawodników decyduje średnia z dwóch ostatnich rozegranych przez zawodnika kolejek ( – liczą się także kolejki z poprzednich sezonów ligowych (punkty z poprzednich sezonów są przeliczone według nowych zasad punktacji).

9a. W przypadku takiej samej ilości wygranych spotkań, o zajęciu wyższego miejsca w grupie decydują, w tej kolejności:

lepszy bilans setów

lepszy bilans małych punktów

bezpośredni pojedynek

większa ilość zdobytych setów

większa ilość zdobytych małych punktów

rzut monetą

10. Organizator ma prawo do zakwalifikowania zawodnika do grupy wyższej lub niższej niż to wynika ze średniej z dwóch ostatnich kolejek.

11. Terminy rozgrywania kolejek  są podane w zakładce “Terminarz”.

12. Punkty z każdej kolejki sumuje się. Do rankingu końcowego w sezonie  branych jest pod uwagę 8 najlepszych występów zawodnika.

13. Po rozegraniu ostatniej kolejki, najlepsi zawodnicy zostaną uhonorowani pucharami oraz nagrodami na uroczystej Ceremonii kończącej sezon Ligi Piątkowej Squasha.

14. Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach Ligi Piątkowej Squasha wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie video z ich udziałem oraz zamieszczanie zdjęć i nagrań w Internecie przez organizatora.

15. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej www.hastalavista.pl

16. Klub Hasta La Vista nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w rozgrywkach. Zawodnicy biorą udział w lidze na własną odpowiedzialność.

17. Klub Hasta La Vista zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.

18. Wszelkich informacji na temat Ligi Piątkowej Squasha  e-mail: ligapiatkowa@hastalavista.pl , Grzegorz Przybysz +48 691 522 043

 

PROMOCJA LIGOWA:

- Zawodnikom Ligi Piątkowej, którzy rozegrali w sumie co najmniej 60% kolejek w poprzedzającym sezonie ligowym, przysługuje cennik ligowy na sezon 2019/2020 obejmujący promocyjne ceny wynajmu kortów do squasha  w weekendy w godzinach otwarcia obiektu oraz w tygodniu do godz. 16:00.

60% kolejek wyliczane jest od ilości wszystkich kolejek ligi zaplanowanych na sezon.

Cennik Ligowy to 30 zł za godzinę korzystania z kortu do squasha (z 1 kartą MS – 15 zł, z 2 kartami – 0 zł.)

– Każdy NOWY LIGOWIEC zapisując się na wybraną ligę otrzyma 50% zniżki na pierwsze wpisowe.

– Przyprowadź NOWEGO GRACZA na ligę i odbierz voucher*

Jeżeli zachęcona przez Ciebie osoba rozegra 4 kolejki w danym sezonie ligowym możesz odebrać voucher* na 1h wynajmu kortu u prowadzącego ligę.

Vouchery także za:

– za zajęcie 1 miejsca -voucher na 1h/squasha,badmintona, tenisa stołowego,

 

Kim jest ligowiec?

To osoba, która rozegra min. 2 ostatnie sezony w wybranej lidze.

Kim jest nowy ligowiec?

To osoba, która nigdy nie grała w lidze lub w ostatnich dwóch sezonach nie brała udziału w rozgrywkach.

*voucher – upoważnia do wynajmu kortu do squasha, badmintona lub tenisa stołowego na 1h wraz z wypożyczeniem sprzętu w:

Pon.- Pt. w godz. 7-16

Sob.- Niedz. w godz. 8-23