Regulamin turniejów

1. Turnieje rozgrywane są średnio 1/2 razy w miesiącu. logo hasta la vista

2. Turnieje Polskiego Związku Squasha (PZSQ) podlegają pod regulamin rozgrywek dostępnych TUTAJ/ turnieje europejskie podlegają regulaminowi ESF/ turnieje klubowe wg. regulaminu klubowego.

3. Zgłoszenie się na którykolwiek turniej jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu klubu, rozgrywek oraz regulaminu Polskiego Związku Squasha.

4. OFERTA SPECJALNA:

Program lojalnościowy – Zbieraj punkty i płać nimi w Hasta la Vista!

Każde wydane przez Ciebie 15 zł za wpisowe na turniej – zostaje naliczone do puli punktów, które jednocześnie stają się środkami do wydania.

TURNIEJE: 15 zł = 1 punkt, tzn. 1 zł do wydania. Na przykład: gdy turniej kosztuje 75 zł otrzymujesz 5 pkt = 5 zł.

WYNAJEM KORTÓW: przelicznik 20 zł = 1 punkt.

Szczegóły programu o aktualnych promocjach TUTAJ

5. Opłata za jednorazowy udział w turnieju dla każdego uczestnika zawiera:

– opłatę tytułem kosztu gry na korcie, obsługę turnieju i w przypadku turniejów PZSQ stała opłata wynosząca + 10 zł.

6. Wpisowe należy uiścić w recepcji Centrum Sportowym Hasta la Vista lub przelewem przed rozpoczęciem turnieju w podany dzień w komunikacie.

7. W przypadku rezygnacji po terminie zgłoszeń z udziału w turnieju danego zawodnik jest zobowiązany do zapłaty wpisowego (bez możliwości użycia zniżkowych kart). Nie otrzymuje także punktów za ten turniej do rankingu PZSQ.

8. Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie video z ich udziałem oraz zamieszczanie zdjęć i nagrań w Internecie przez organizatora.

9. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie swoich danych osobowych na stronie turniejowej na www.hastalavista.pl.

10. Centrum Sportowe Hasta la Vista nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje,urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w rozgrywkach. Zawodnicy biorą udział w turnieju na własną odpowiedzialność.

11. Centrum Sportowe Hasta la Vista zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.

12. Wszelkie informacje na temat turniejów można uzyskać pod adresem: turnieje@hastalavista.pl

13. W przypadku turniejów z nagrodami pieniężnymi organizator zastrzega sobie prawo do przyznania puli pieniężnej w wysokości 100% zdeklarowanej pierwotnie kwoty przy założeniu udziału m.in 32 zawodników w turnieju open oraz 8 zawodniczek w turnieju damskim, w przypadku mniejszej ilości zgłoszeń organizator ma prawo do zmniejszenia puli nagród o 50%. Założenie dotyczy jedynie turniejów finansowanych przez Centrum Sportowe Hasta la Vista i nie ma zastosowania przy turniejach sponsorowanych przez inne podmioty.

14. Nagrody pieniężne należy odebrać w dniu turnieju. W ostateczności nagrody mogą być odbierane najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca w którym rozgrywany był turniej. Po tym terminie nagrody są anulowane.