Wieczorny Turniej >200 PFSWieczorny Turniej > 200 PFS - Squash Wrocław, Badminton - Hasta la vista - Centrum Sportowe Squash Wrocław, Badminton – Hasta la vista – Centrum Sportowe

Wieczorny Turniej >200 PFS

Wyniki dostępne  tutaj

Zdjęcia dostępne tutaj

20 września 2013 rozpoczęliśmy Wieczorny Turniej kat.C. Okazało się, że wszysycy o tej porze w piątek chcą grać w squasha :) Nazbierało się bowiem 54 zawodników!

Rozgrywki trwały dość długo gdyż każdy mecz graliśmy do 3 wygranych setów.

Niespodzianek w turnieju nie był0. Wygrał go 19-letni Michał Szymczak, notowany w rankingu PFS na 460 miejscu. Michał przez cały czas oddał tylko jeden set Piotrkowi Witkowi. W półfinale pokonał Marcina Franasa oraz w finale Marka Dziewanowskiego 3:0.

Piękny mecz o 3 miejsce należał do Marcina Franasa. Do ostatniej chwili walczył z Jackiem Mrozem w 5 setówce.

Dobrym występem może się pochwalić Tomasz Teleńczuk ( 5 miejsce), który jedynie został “zatrzymany” przez Michała.

Miło nam widzieć Panie na rozgrywkach open. I tak oto swój pierwszy udany turniej należy do Pauliny Szczepańskiej, która uplasowała się najwyżej wśród kobiet! Oby tak dalej!

Pojawili się również zawodnicy z Ligi 40+ m.in. Michał Burak i Krzysztof Kowalski, którzy sotoczyli mordeczy bój :), a także zawodnicy z Ligi Student- Michał Gołębiowski czy Grzegorz Przybysz z bananami :)

Nie obyło się niestety bez kontuzji… Artur Wawrzyński mecz o 3 miejsce sędziował z lodem przy kostce :(. O tej porze skurcze dawały się we znaki i nie każdy kończył swoje drabinki.

Mimo tego, miejmy nadzieję że każdy dostatecznie dużo pograł i słodko zasnął przybywając o 2 w nocy do swoich rodzin :)

Następny wieczorny turniej kat.C już 11 października! Szczegóły wkrótce.

A już teraz zapraszamy na kolejny turniej- tym razem kategori B+ – szczegóły na stronie