Dzień kobiet Cup kat. C

Dzień Kobiet Cup kat. C

 

 

 

 

 

 

 

 

Termin: 8 marca 2014 (sobota), godz. 18:00

Zasady Turnieju: turniej jednodniowy rozgrywany systemem pucharowym. Drabinka główna będzie rozgrywana z grą o każde miejsce „best of 5″ (do 3 wygranych setów). Drabinka dolna do 2 wygranych setów.  Przegrywający dane spotkanie sędziują kolejny mecz na danym korcie.

W przypadku zgłoszenia się 4 zawodniczek (Dzień Kobiet!!! Muszą się zebrać 4 zawodniczki!) zostanie rozegrana kategoria DAMSKA.


Zgłoszenia należy przesyłać do piątku 7 marca 2014 do godz. 19:00 na adres: turnieje@hastalavista.pl

W zgłoszeniu należy podać:

-imię i nazwisko,

-miasto,

-tel. kontaktowy,

– miejsce w rankingu PFS oraz numer licencji (dla posiadaczy licencji zawodniczej)

Wyniki losowania turnieju wraz z harmonogramem pierwszych meczów pojawią się na stronie www.hastalavista.pl w piątek do godz. 23:00.

Wpisowe do turnieju wynosi:

OPEN:

55 zł
DAMSKI:

– 45 zł

  • Wpisowe należy uiścić do czwartku 6 marca 2014 w kasie klubu lub na konto:
  • 64 1090 2516 0000 0001 1644 3591
  • Wiązów Zenon Waniak, ul Robotnicza 72 E, 53-608 Wrocław
  • Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: turnieje@hastalavista.pl

Zapewniamy:

– puchary i nagrody dla najlepszych oraz do rozlosowania

– kanapki

 

Harmonogram: wkrótce.

 

Drabinka turniejowa:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostateczna lista zgłoszeń.

OPEN:

1. Jacek Mróz (243 PFS)

2. Przybysz Grzegorz (307 PFS)

3. Grzegorzek Mateusz(382 PFS)

4. Wąsowski Paweł (426 PFS)

5. Kowalski Piotr (581 PFS)

6. Zalewski Jakub (630 PFS)

7. Michał Gołębiowski (786 PFS)

8. Olkuski Sławomir (903 PFS)

9. Zioło Artur (812 PFS)

10. Stopa Jerzy(1017 PFS)

11. Rohleder Paweł (1059 PFS)

12. Kaźmierczak Bartek (1289 PFS)

13. Misiński Maciej (1297 PFS)

14. Malasiewicz Krystian (1388 PFS)

15. Siciński Michał (1962 PFS)

16. Bieroński Przemysław (1771 PFS)

17. Saładucha Konrad (1791 PFS)

18. Klimczak Arkadiusz (1973 PFS)

19. Suchocki Tomasz (2548 PFS)

20. Filipowicz Jan

 

Drabinka kategorii DAMSKIEJ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAMSKI:

1. Zaręba Anita (110 PFS)

2. Błoniewska Magda (141 PFS)

3. Muszczak Paulina (248 PFS)

4. Ewelina Bryś (373 PFS)

5. Wilanowaska Basia

6. Rohleder Katarzyna

7. Żelazna Barbara

8. Kacejko Małgorzata






Kort 1

Kort 3

Kort 7
Kort 8
Kort 8
Kort 8

























Godz. 18:10
zawodnik 1
Suchocki

Zioło

Filipowicz
Klimczak
Bryś
Zaręba


zawodnik 2
Stopa

Saładucha

Misiński
Siciński
Rohleder
Wilanowska


sędzia
Rohleder

Wąsowski

Malasiewicz
Przybysz
Muszczak
Błoniewska

























Godz. 18:20
zawodnik 1
Zalewski

Wąsowski

Malasiewicz
Bieroński
Muszczak
Kacejko


zawodnik 2
Rohleder

Kaźmierczak

Kowalski
Przybysz
Żelazna
Błoniewska


sędzia













 

 

 

 

Organizator i sędzia główny turnieju:

Marcin Ganczarski

698 104 018

turnieje@hastalavista.pl