Masters Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014 - Squash Wrocław, Badminton - Hasta la vista - Centrum Sportowe Squash Wrocław, Badminton – Hasta la vista – Centrum Sportowe

Masters Indywidualne Mistrzostwa Polski 2014

Termin: 29 listopada 2014

WYNIKI NA ŻYWO

TRANSMISJA Z KORTU SZKLANEGO

SĘDZIOWIE NA PIERWSZE SPOTKANIA:

Godz.       Glass Court 1   Kort 2   Kort 3   Kort 4   Kort 5   Kort 6   Kort 7   Kort 8
10:00   zawodnik   Stalewski   Wolski   Borkiewicz   Ratingowski   Chudziński   Duraj   Łuczak   Kliś
  zawodnik   Polinceusz   Michałowski   Ripa   Maliński   Adamiszyn   Tronina   Kowalik   Kozak
  sędziowie   Matuszyk i Jabłoński   Banasiak i Gliwiak   Szewczak i Łuniewski   Sienkiewicz i Grudzieński   Gołębiowska i Wojtania   Cielecka i Szlesinger   Burak i Szuster   Gapiński i Michalczuk
                                     
        Kort 9   Kort 10   Kort 11   Kort 12   Kort 13   Kort 14   Kort 15    
10:00   zawodnik   Gurdak   Krzysztof   Kasperek   Tomkowicz   Wilk   Gnitecki   Chodorowski    
  zawodnik   Krysiak   Smoleń   Zioło   Bąk   Narkowicz   Teleńczuk   Balikowski    
  sędziowie   Tiger i Marczyński   Bielawski – Stępnik   Łobos – Wawszczyk   Panek i Saganowski   Kozłowski i Piotr   Pastusiak i Hanaj   Mastalski i Paściak    


Podczas  turnieju obowiązuje zasada sędziowania meczów przez OBU zawodników rozgrywających poprzednie spotkanie na danym korcie.

Zasady Turnieju:

Szczegółowy regulamin MIMP TUTAJ

Turniej ma za zadanie wyłonienie Mistrzów Polski we wszystkich kategoriach:

M 35+, M 40+, M 45+, M 50+, M 55+, M 60+, W 35+ gdzie “M” oznacza otwarty turniej dla mężczyzn i kobiet, W oznacza turniej dla kobiet. Liczby oznaczają dolną granicę wieku. Zawodnik może zostać dopuszczony do gry jeśli spełnia kryterium płci i wieku – w dniu turnieju musi mieć ukończony wiek wymagany dla danej kategorii.Turniej w danej kat. wiekowej może odbyć się przy zgłoszeniu min.4 zawodników/czek.

Turniej w danej kategorii wiekowej może być 1-dniowy lub 2 -dniowy. Podział na 1 lub 2 dni zależy od liczby graczy tak, aby w miarę możliwości nie grać więcej niż 4 meczów dziennie.

Jeśli zgłosi się 16 lub mniej zawodników/czek dla danej kategorii – turniej musi być rozegrany w 1 dzień. W przypadku gdy ilość uczestników wyniesie pomiędzy 17 a 24 o rozegraniu tej kategorii w ciągu jednego lub dwóch dni decyduje organizator w porozumieniu z PFS (zalecany 1- dniowy). W przypadku ilości uczestników większej niż 25 turniej musi być rozegrany w ciągu dwóch dni z podziałem na 3 mecze pierwszego dnia i pozostałe drugiego dnia lub 4 mecze pierwszego dnia i pozostałe w kolejnym dniu

Łączenie grup wiekowych odbywa się w sposób następujący:

1) W sytuacji braku minimalnej ilości zawodników/czek w danej grupie wiekowej, przenosi się ich do kategorii wiekowej niższej o jeden stopień wiekowy.

2) W razie dalszego braku minimalnej liczby zawodników powtarza się poprzedni punkt aż do uzyskania wymaganej minimalnej liczby zawodników.

3) W razie niespełnienia wymogu minimalnej liczby zawodników turniej w danej kategorii nie ma prawa się odbyć.

W sytuacji braku minimalnej ilości zawodników/czek w młodszej grupie wiekowej nie można z nią połączyć grupy starszej, która spełnia warunek minimalnej liczby zawodników.

Zawodnik może zgłosić się do kategorii młodszej niż ta wynikająca z jego wieku.

Zgłoszenia: lista zamknięta

Zgłoszenia należy przesłać do 17 listopada 2014 (poniedziałek) do godz. 24:00 na adres: turnieje@hastalavista.pl – tytuł  “MIMP”

W zgłoszeniu należy podać:

-imię i nazwisko,
-miasto,
-tel. kontaktowy,
– kategorię i datę urodzenia
– ranking
-numer licencji PFS i ranking (w przypadku braku licencję można bezpłatnie wyrobić tutaj: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub w klubie w trakcie turnieju)
– wybór pakietu
– rozmiar koszulki (w przypadku chęci dokupienia koszulki turniejowej)

Wyniki losowania turnieju opublikowane zostaną w czwartek o godz. 13:00 w klubie Hasta la Vista. Harmonogram pierwszych meczów pojawi się na stronie www.hastalavista.pl w poniedziałek.

Wpisowe do turnieju wynosi:

PAKIET STANDARD:
– 75 zł

PAKIET ROZSZERZONY:
a) z posiłkiem jednodniowym:
– 92 zł

b) z posiłkiem dwudniowym:
– 109 zł lub 94 zł

Istnieje możliwość wykupienia koszulki turniejowej oddychającej w kwocie 58 zł.

Wpisowe należy uiścić w kasie klubu lub na konto do dnia 17 listopada do godz. 24:00 :

BZ WBK
64 1090 2516 0000 0001 1644 3591
” WIĄZÓW” Zenon Waniak
ul Robotnicza 72 E
53-608 Wrocław

Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adresturnieje@hastalavista.pl

Zapewniamy:

  • * puchary oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców
  • * nagrody do rozlosowania
  • * transmisję on-line z kortu szklanego
  • *owoce

* każdy trener Hasta la Visty zrzeka się nagród w przypadku wygrania i oddaje je do rozlosowania


Partnerzy:

LISTA ZAWODNIKÓW:

M 35 +

  Nazwisko i imię Miasto Ranking M 35 +
1 Maciantowicz Maciej Kraków 1
2 Terlecki Jarosław Wrocław 2
3 Rygielski Rafał Sosnowiec 3
4 Dzierżęga Tomasz Gliwice 6
5 Kisilewicz Andrzej Wrocław 9
6 Kliś Maciej Łodygowice 12
7 Narkowicz Jarosław Olsztyn 15
8 Kowalik Karol Wrocław 16
9 Tomkowicz Rafał Wrocław 19
10 Krzysztof Dawid Sosnowiec 24
11 Zioło Artur Wrocław 27
12 Teleńczuk Tomasz Wrocław 31
13 Chodorowski Krzysztof Oleśnica 39
14 Duraj Wojciech Kraków 43
15 Adamiszyn Janusz Kraków 46
16 Krysiak Przemysław Wrocław 50
17 Kasperek Michał Katowice  
18 Bąk – Dzierżyński Bartłomiej Lubawka  
19 Kozak Daniel Stalowa Wola  
20 Smoleń Artur Gliwice  
21 Gnitecki Przemysław Warszawa  
22 Łuczak Michał Zielona Góra  
23 Tronina Wojciech Wrocław  
24 Chudzicki Bartosz Poznań  
25 Balikowski Przemysław Zielona Góra  
26 Wilk Artur Jaworzno  
27 Gurdak Łukasz Wrocław  

 

M 40+

  Nazwisko i imię Miasto Ranking M 40 +
1 Krawczyk Jan Zielona Góra 1
2 Misiło Piotr Szczecin 2
3 Kozik Marcin Zabrze 3
4 Tiger Sowa Grzegorz Zielona Góra 4
5 Bellinger Mark Tarnowskie Góry 9
6 Łobos Mirosław Gliwice 11
7 Maliński Damian Poznań 13
8 Ripa Adam Świebodzin 14
9 Pach Piotr Tarnowskie Góry 15
10 Saganowski Adam Szczecin 20
11 Stępnik Marcin Gliwice 23
12 Wolski Maciej Częstochowa 28
13 Kozłowski Roman Wrocław 30
14 Polinceusz Dariusz Łódź 45
15 Szuster Piotr Piła 47
16 Gapiński Przemysław Zielona Góra 48
17 Bielawski Krzysztof Piła 50
18 Michałowski Piotr Warszawa 51
19 Burak Michał Wrocław  
20 Stalewski Krzysztof Olsztyn  
21 Michalczuk Dariusz Wrocław  
22 Marczyński Jakub Wrocław  
23 Winnik Grzegorz Wrocław  
24 Wawszczyk Tomasz Wrocław  
25 Borkiewicz Arkadiusz Jarocin  
26 Ratigowski Marcin Warszawa  
27 Panek Piotr Olsztyn  
28 Deszcz Jacek Jaworzno  
29 Piotr Robert Zielona Góra

 

M 45+

  Nazwisko i imię Miasto 45
1 Smaga Marek Nowy Sącz 1
2 Błażyca Ireneusz Mikołów 2
3 Dutka Dariusz Nowy Sącz 3
4 Kowalski Piotr Bolesławiec 4
5 Bochniarz Władysław Nowy Sącz 5
6 Roman Wilk Częstochowa 6
7 Ładny Jacek Warszawa 8
8 Krysicki Tomasz Zgierz 9
9 Mastalski Radosław Łódź 10
10 Sienkiewicz Leszek Warszawa 11
11 Łuniewski Robert Warszawa 13
12 Kowalewski Jacek Wrocław 14
13 Banasiak Tomasz Warszawa 18
14 Hanaj Damian Wrocław 23
15 Staniszewski Jacek Zielona Góra 24
16 Jabłoński Paweł Poznań 27
17 Pastusiak Jacek Łódź 28
18 Gliwiak Robert Czekadź 33
19 Paściak Mariusz Jaworzno 36
20 Matuszyk Przemysław Gorzów Wielkopolski  
21 Wójcik Ryszard Wrocław  
22 Szewczak Paweł Olsztyn  
23 Czajkowski Mariusz Wałbrzych  
24 Grudziński Sławomir Elbląg  

 

M 50+

  Nazwisko i imię Miasto Ranking M 50 +
1 Szymkowiak Mariusz Poznań 1
2 Surray Peter Częstochowa 2
3 Rachlewicz Ryszard Gorzów Wielkopolski 3
4 Stypa Marcin Kraków 4
5 Waniak Zenon Wrocław 6
6 Pepliński Franciszek Zabierzów 7
7 Pillath Dariusz Gdańska 9
8 Bou Carlsberg Bielsko- Białe 13
9 Kaczmarek Jerzy Ostrów Wielkoposlki 13
10 Adamczak Paweł Poznań 17
11 Zieliński Zbigniew Wrocław 20
12 Drużyński Mirosław Ruda Śląska 21
13 Kuc Janusz Wałbrzych 27
14 Czyżak Piotr Poznań 28
15 Nitka Jacek Warszawa 29
16 Kędzierski Maciej Ostrów Wielkoposlki 30
17 Wymysłowski Adam Szczawno- Zdrój 33
18 Karwowski Wojciech Warszawa  
19 Sieradzan Michał Kielce  
20 Seweryn Piotr Wrocław  

 

W 35 +

  Nazwisko i imię Miasto Ranking K 35 +
1 Cielecka Justyna Łódź 1
2 Buczkowska Ewa Poznań 2
3 Gołębiowska Agnieszka Zabrze 3
4 Kręcichwost Lucyna Kraków 4
5 Witkowska Dominika Warszawa 6
6 Ksycińska-Rębiś Ewa Częstochowa 12
7 Kalas Karolina Piła  
8 Szlesinger Jolanta Siemianowice Śląskie  
9 Wojtania Ewa Piła  

 


Zdjęcia z poprzedniej imprezy Masters: TUTAJ

Wyniki z 2013: TUTAJ

————————————–

Hotel: 

Polecany  PURO Hotel Wrocław w samym rynku z ofertę cenową na weekend 28-30.11:

Pokój 1 – 2 os – 240 PLN

Rezerwacja: reservations@purohotel.pl : hasło “Hasta la Vista”

Cena pokoju zawiera:

- nocleg ze śniadaniem w pokoju 1 lub 2 os.

- dostęp do szybkiego Internetu (WLAN, LAN ) w całym hotelu

- kawę, wybór herbat i napoi mlecznych z ekspresu wysokociśnieniowego  dostępnego dla gości w lobby 24h

- podatek VAT 

 

 

Kierownik i sędzia główny:

Wojnarski Marek

tel. 668-121-484

e-mail: turnieje@hastalavista.pl