Nocny Turniej kat. C

Wyniki dostępne tutaj

Zdjęcia dostępne tutaj

Nocne turnieje rozchulały się pocałości we Wrocławiu.

Kolejny już za nami. W sobotę 24 sieprnia 2013 o godz. 18:00 do Hasty La Visty stawiła się caładrabinka 32 osobowa ! Bye tym razem nie miał wstępu i każdy nagrał się dowoli bez wolnych losów.

Turniej poszedł bardzo sprawnie pomimo gier do 3 wygranych! Wyniki on-line oraz transmisja na żywo z kortu szklanego ułatwiła kibicom śledzenie turnieju.

Niespodzianką był mecz Zbyszka Adamczyka i długo niewidzianego w Haście Marcina Franasa! Panowie dość szybko się spotkali i w pięciosetowym pojedynku zwycięzcą okazał się Zbyszek. W efkcie doszedł do półfinału, gdzie wyemilinował go nasz kolega Kuba Głębocki. Zbyszek zdobył 3 miejsce nad Damianem Rejczakiem.

Finał należał do dwóch przyjaciół Jacka Mroza i Jakuba Głębockiego. Kubuś w swoim pięknym stylu pokonał Jacka 3:0. Teoria Michała Szkudlarka zatem upadła twierdząc, że Mrozu ma układy w Haście :)

Cieszymy się z obecności Pań na turnieju! Było ich aż 4 co nie zdarza się zbyt często. Najlepszym wynikiem cieszyć się może studentka Barbara Wilanowska. Za nią była Magda Błoniewska, Patrycja Duszyńska i Anna Lichterowicz.
Szczęśliwcem mogącym skrzyżować rakiety aż z 3 dziewczynami był debiutant Szymon Wnętrzak :). Szymon nie miał co narzekać pomimo zaczytnego 23 miejsca :)

W blasku fleszy rozdaliśmy nagrody, puchary a wśród wytrwałych rozlosowaliśmy zacne nagrody. “Posiedzenie”trwało do godz. 2:00, później kto mógł
przeniósł się na miasto w tany.

Życzymy sobie i wszytskim grajkom więcej takich eventów :)

I już teraz zapraszamy na (dzienny!) turniej kat.B 14 września- Hasta La Vista Baby! :) Szczegóły wkrótce …