Studencki Turniej kat. C

6 czerwca klub przejęty został przez 21 studentów. Zakończyliśmy bowiem pierwszy Studencki Turniej kat. C w klubie Hasta La Vista. Dla większości był to pierwszy turniej – a co dopiero  „pod patronatem” Polskiej Federacji Squasha. Nowością były dla nich dziwne kratki na protokołach sędziowskich oraz samo sędziowanie. W prawdzie nie ma czym się chwalić lecz w jednym z meczów padło aż 5 upomnień :D.

Niektórzy studenci urywali się z egzaminów (czyt. Gaweł Konefed) by zagrać swoje mecze, wrócić na kolejny egzamin i ponownie przybyli na finał. Nie mogło oczywiście zabraknąć śpiocha Marka Kamila, którego yo Klaudyna musiała budzić telefonem. Poza Wiktorem Migniewiczem, który nie dotarł na turniej z powodu utknięcia w sali pisząc kolokwium- wszystko poszło bardzo sprawnie.

Od początku podejrzewano jaki będzie finał i tak też się stało. Mróz Jacek z Ganczarskim Marcinem stoczyli 5 setowy bój, w którym Marcin okazał się lepszy. Mecz był dość widowiskowy a rakiety wręcz latały po korcie.

Również 5 setowy mecz o 3 miejsce odbył się między Fulneczkiem Adrianem a Rejczakiem Damianem. Adriana po przegranych dwóch setach natchnęły puchary szykowane już na zakończenie. Te małe złotka, otucha i opieka medyczna Anity  dodały mu powera, gdzie ostatecznie wygrał mecz.

Wszystkim „z pudła” gratulujemy. Gratulujemy także tym, którzy może nie zajęli dobrego miejsca, ale dla których pokonanie stresu, małe zwycięstwa, urwane sety, dobrze zagrana dokładna piłka dodały satysfakcję i motywację do dalszej gry.

Zdjęcia z turnieju możecie zobaczyć tutaj , a drabinkę  z poszczególnymi wynikami tutaj . Filmik z finału dostępny tutaj

Dla wszystkich nowych graczy, którzy wyrobili licencje na turnieju, zapraszam do zapoznania się ze stroną http://pfs.ligowe.info/squash/org.notowanie/3653 . We wtorki są aktualizacje. Uczestnicy dowiedzieć się mogą na którym miejscu w Polsce się lokują. Konkurencja jest duża więc niech nikogo nie zaskoczy miejsce np. 2342  :D

 

A już w ten czwartek o godz. 12:00 zapraszam na wakacyjną Ligę <26. Zasady podobne do Ligi Student. Regulamin można znaleźć tutaj . Studencka Liga spokojnie przeczeka do października.

Do zobaczenia :)

Klaudyna