Trójbój rakietowy vol. 3

 

2_kolejka_tenisa_stolowego_open_hasta_la_vista-53Termin: 03.01.2014 (sobota) godz. 10:00

Trójbój Rakietowy czyli Mini Racketlon:

Rozgrywki w 3 dyscyplinach : Tenis stołowy – Badminton – Squash !

ZDJĘCIA TUTAJ

FILMY wkrótce

Wyniki :

 

  kolejność końcowa :
Przybysz Grzegorz 1
Kowalski Krystian 2
Mroczko Paweł 3
Nabzdyk Tomasz 4
Michałowski Piotr 5
Rogalski Mikołaj 6
Zieliński Jakub 7
Wymysłowski Adam 8
Olkuski Sławomir 9
Kuc Janusz 10
Grabowski Jacek 11
Herrera – Granados Oscar 12
Żak Marcin 13
Woziwodzki Filip 14
Kozłowski Roman 15
Woziwodzki Jakub 16

drab 2

 

 

 

 

 

grupy rakc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady turnieju:

Turniej jednodniowy z grą o każde miejsce systemem drabinkowym (w przypadku małej ilości zgłoszeń system grupowo – pucharowy)

Gramy systemem grupowo pucharowym „Z jednym przeciwnikiem gramy 1 set do 21 punktów z każdej z dyscyplin w kolejności:

– tenis stołowy

– badminton

– squash

Zawodnik, który zdobędzie więcej punktów we wszystkich dyscyplinach jest zwycięzcą meczu.

 

Zgłoszenia pod nazwą “Trójbój” należy przesyłać do czwartku do godz. 24:00 na adres: turnieje@hastalavista.pl
W zgłoszeniu należy podać:

– imię i nazwisko,

– miasto,

– tel. kontaktowy,

– szacowany poziom,

 

Wpisowe do turniejów wynosi:
- 70 zł

Wpisowe należy uiścić do czwartku  kasie klubu lub na konto :

tytuł : przelewu Tróbój- imie i nazwisko)

BZ WBK
64 1090 2516 0000 0001 1644 3591
” WIĄZÓW” Zenon Waniak
ul Robotnicza 72 E
53-608 Wrocław
Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: turnieje@hastalavista.pl

 

 

Wyniki losowania turnieju pojawią się na stronie www.hastalavista.pl w piątek w godzinach popołudniowych.

 

Zapewniamy:

– sprzęt do każdej z dyscyplin

– puchary i nagrody dla najlepszych oraz do rozlosowania

–  zestaw startowy

– przekąski

– owoce
Aktualna lista zgłoszeń (stan na 01.01.2015 godz. 23:00) :

1.Grabowski Jacek

2. Rogalski Mikołaj

3. Michałowski Piotr

4. Herrera – Granados Oscar

5. Kuc Janusz

6. Wymysłowski Adam

7. Mroczko Paweł

8. Przybysz Grzegorz

9. Kozłowski Roman

10. Zieliński Jakub

11. Żak Marcin

12. Kowalski Krystian

13. Nabzdyk Tomasz

14. Olkuski Sławomir

 

Zobacz jak graliśmy w lipcu:

FILMY: TUTAJ

ZDJĘCIA: TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizator i sędzia główny:

Zarówna Klaudyna

*Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników, zdjęć i filmów z zawodów.