Trójbój rakietowy

Za nami pierwsza edycja Trójboju Rakietowego czyli Mini Racketlonu.

Turniej odbył się 28.12.2013 w sobotę. Rywalizowało ze sobą 24 zawodników w drabince z grą o każde miejsce.

Rywalizowano w 3 dyscyplinach: w  tenisie stołowym, badmintonie  oraz squashu! 

 

Turniej wygrał zawodnik Hasty la Visty Jacek Szubert ! Rozstawiony z numerem 1 Jacek finał zagrał z turniejową “dwójką” Grzegorzem “Tigerem” Sową z Zielonej Góry (wynik 63 do 47 ). Kończące smecze Jacka w badmintonie dały mu duża przewagę nad Tigerem.

Mecz o 3 miejsce odbywał się pomiędzy Tomkiem Pieślą a Grześkiem Przybyszem . Ulubione banany Grzesia, elegancki tenis stołowy i całkiem całkiem dobry squash nie dały mu przewagi nad racketlonistą Tomkiem.

Znakomicie zaprezentowali się nasi najmłodsi zawodnicy Jan Wolańczyk oraz Gurgul Adam. W badmintonie nie mieli sobie równych. Chłopaki obiecują poprawę w squashu i wkrótce zapewne zaskoczą nas swoimi umiejętnościami.

“Swojego” turnieju rackietlonowego w końcu doczekał się nasz przyjaciel klubu – Ryszard Wójcik. Pierwsza liga badmintonowa, skoki między 1 a 2 grupą w Lidze 40+ w squashu w końcu doczekały się efektów gwarantując należyte 9 miejsce!

Prawdziwą przeprawę miała tzw “grupa śmierci” walcząca o 17 miejsce :) . Panowie mieli troszkę więcej setów do ugrania z powodu walkowera Grabka Młodszego oraz Arka Klimczaka. Arek nadwyrężając kostkę zamieszał w dolnej drabince i zafundował kolegom prawdziwy maraton! Zwycięsko wyszedł z niego Piotr Michałowski. Piotrek mając takich kibiców, nie był uległy i nie oddał żadnego meczu w grupie!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i atmosferę  w Trójboju!

Gratulujemy wszystkim wytrwałości w bojach! Do zobaczenia na kortach/stołach :).

Wyniki dostępne tutaj

Zdjęcia dostępne tutaj

Relacja we Wrocław NaszeMiasto.pl tutaj

 

 

 

Klaudyna Zarówna