Karp Cup kat. C

Za nami Turniej kat. C o wdzięcznej nazwie Karp Cup :)

Wyniki  z turnieju tutaj

Zdjęcia tutaj oraz tutaj (dzięki Maćkowi z Short Filmu )

21 grudnia, w sobotę 36 zawodników i zawodniczek stawiło się w klatkach. Oprócz wrocławiaków, zawitał do nas Bolesławiec (jak zwykle spóźniony :) ) oraz prężna ekipa z pobliskiego Wałbrzycha!

Finał w akwarium odbywał się pomiędzy Michałem Szymczakiem a Jackiem Bobrą. Jacek ma dobrą passę do zdobywania 2 miejsc. Tym razem jej nie przełamał – Michał okazał się lepszy wygrywając 3:0.

Klaudyna Zarówna w meczu o 3 miejsce  również 3:0 pokonała  Tereka Fabrice.

Czarnym koniem “wystawionym” przez organizatora był Martin Laursen. Jego pierwszy turniej okazał się strzałem w …siódemkę! Martin szedł jak burza -mi.n pokonując Tomka Teleńczuka. Na drodze stanął mu dopiero Grzegorz Przybysz, który obronił 5 miejsce.

W tle barszczyka z uszkami i kapustą z  grochem, zajadać się mogliśmy domowymi ciasteczkami Kasi Stopy (córka Jerzego), mandarynkami z ogrodu Roberta Sławińskiego, czy pierogami od Gosi Kacejko :D

Nie odbyło się bez strat w ludziach ( czyt. Maciej Misiński). Lejąca się krew z łuku brwiowego zmusiła Maćka do zejścia z kortu. Na szczęście pielęgniarz Marcin Ganczarski znakomicie sobie z tym poradził. Po przerwie Maciek wrócił na kort mszcząc się na sprawcy wygrywając 3:2. :)

Bardzo miło nam jest zobaczyć zmagania naszych zawodników z Ligi Studenckiej. Znakomicie zaprezentował się Michał Gołębiowski oraz Bartosz Kazimierczak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim dziękujemy za udział w turnieju. I gratulujemy wytrwałym, którzy do swoich domów wracali z rynku autobusami dziennymi  :)

Następny turniej 28 grudnia 2013 to debiut turnieju innego niż wszystkie czyli Trójbój rakietowy !

W styczniu wyruszymy z Turniejem kat. B+.

 

Do zobaczenia na kortach!

Klaudyna Zarówna