Turniej Studencki vol.2

13 lutego 2014 w czwartek rozegraliśmy Turniej Studencki. Był to już drugi taki event, gdyż tradycją stanie się to tradycją po każdym semestrze.

Wzięło udział 15 studentów – głownie z Ligi Studenckiej. Niespodzianką turniejową okazał się Alan Draus, który przybył do nas z Wałbrzycha.

W finale zmierzył się z tegorocznym zwycięzcą Ligi – Grzegorzem Przybyszem. Grzegorz wygrał w 5 setach (9:11, 11:3, 11:5, 5:11, 11:8).

Mecz o 3 miejsce odbył się między Piechowiakiem Bartoszem (nr. 3 w rankingu) a Wilasem Dawidem z AWF-u. Bartek wygrał oddając jednego seta Dawidowi.

Pechowo w losowaniu trafił Piotr Zarówny (1 liga), który już w pierwszej rundzie trafił na Dawida. W ciężkim 5 setowym meczu Dawid wyeliminował go do dolnej drabinki, którą Piotr wygrał nie tracąc żadnego seta.

WYNIKI:

Pechowo również trafił Piotr Kowalski, który pierw załapał się na walkowera ( Nowak Łukasz chciał się z nami spotkać w walentynki), a później na jedynego “baja”. Mógł pokibicować Justynie Kowalczyk i poćwiczyć sędziowanie :) . Rekompensatą za to zagrał dobry mecz z Michałem Kozłowieckim.

Dziękujemy wszystkim za turniej i zapraszamy do Nowej Edycji Ligi – terminy dostępne na stronie