Wieczorny Turniej kat.C

Wyniki dostępne  tutaj

Zdjęcia dostępne tutaj

11 października 2013 rozpoczęliśmy Wieczorny Turniej kat.C. Do rywalizacji przystąpiło 26 zawodników w tym 3 zawodniczki.

Każdy mecz graliśmy do 3 wygranych setów.

Podczas turnieju było kilka niespodzianek. Już w pierwszej rundzie dwóch zawodników bez rozstawienia,Piotr Sopoliński i Tomasz Nabzdyk, pokazało że ich miejsce w rankingu jest trochę wyżej. W drugiej rundzie bohaterowie rundy pierwszej stoczyli pojedynek którego zwycięzcą został Tomasz Nabzdyk, kolejna niespodzianka to przegrana Tereka Fabrice z niżej notowanym Michałowem Burakowiem.

Piękny mecz o 3 miejsce należał do Pawła Wąsowskiego. Pokonał on Jacka Bieżuńskiego w 4 setówce.

Finał to pojedynek Sylwestra Jędrysiaka z największą niespodzianką turnieju – Tomkiem Nabzdykiem. Panowie pomimo kilku ciężkich meczy w poprzednich rundach, pokazali bardzo dobre przygotowanie fizyczne. Niestety dla Sylwestra, piątek zdecydowanie był dniem Tomka, który potwierdził swoją dominację w turnieju wygrywając w 3 setach.

Miło nam widzieć Panie na rozgrywkach open. Najlepsze miejsce wśród Pań zajęła Ania Lichterowicz. Gratulujemy !

Turniej pomimo małego poślizgu na początku przebiegł raczej sprawnie i jeszcze w piątek poznaliśmy zwycięzce :)

Następny wieczorny turniej kat.C już 19 października! Zapraszam do zapisów, więcej informacji na stronie.