Trenerzy Squasha

Informujemy, że klub HLV nie świadczy usług indywidualnych zajęć z trenerem. Stąd każdy KLIENT chcąc skorzystać z usług trenerskich musi indywidualnie zawrzeć umowę bezpośrednio z trenerem, za którą klub Hasta la Vista nie ponosi odpowiedzialności.

 

Sardar Khan (head coach)      
tel. PL +48 690-489-809        
tel. CZ +420 604-681-869

e-mail: s.khan@hastalavista.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ

_MGO1683_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magda Kamińska       Klaudyna Zarówna
tel. +48 660-782-517       tel. +48 509-783-464
email: m.kaminska@hastalavista.pl       email: klaudynazarowna@gmail.com
Sylwetka Trenerki: TUTAJ       Sylwetka Trenerki: TUTAJ


mag,kla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrian Fulneczek  Mikołaj Rogalski Łukasz Kozłowski
tel. +48 692-419-410  tel. +48 795-448-999  tel.+48 510-148-530
e-mail: afulneczek@hastalavista.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ

e-mail: m.rogalski@hastalavista.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ

e-mail: lucas.squashtrainer@gmail.com

Sylewtka Trenera: TUTAJ

ad,mik,kozi

 

 

Ryszard Wójcik     Jan Polakowski    Grzegorz Przybysz
tel. +48 608-391-882    tel. +48 888-335-535    tel. +48 691-522-043
e-mail: rychwoj@o2.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ

e-mail: j.polakowski@hastalavista.pl 

Sylwetka Trenera: TUTAJ

e-mail: g.przybysz@hastalavista.pl

Sylewtka Trenera: TUTAJ

rys,jan,grz

 

Jarosław Terlecki

(w delegacji do odwołania)

      Jakub Watral
tel. +48 666-351-143        tel. +48 607-771-588
e-mail: j.t.terlecki@gmail.com

Sylwetka Trenera: TUTAJ

 e-mail: kuba.watral@gmail.com

Sylwetka Trenera: TUTAJ

12417607_943511529019298_6181231734292887172_n_MGO1883_1a