Trenerzy Squasha

Informujemy, że klub HLV nie świadczy usług indywidualnych zajęć z trenerem. Stąd każdy KLIENT chcąc skorzystać z usług trenerskich musi indywidualnie zawrzeć umowę bezpośrednio z trenerem, za którą klub Hasta la Vista nie ponosi odpowiedzialności.

 

Sardar Khan (head coach)      
tel. PL +48 690-489-809        
tel. CZ +420 604-681-869

e-mail: s.khan@hastalavista.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ

_MGO1683_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magda Kamińska      
tel. +48 660-782-517      
email: m.kaminska@hastalavista.pl      
Sylwetka Trenerki: TUTAJ      


squash Magda Kamińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrian Fulneczek  Mikołaj Rogalski Łukasz Kozłowski
tel. +48 692-419-410  tel. +48 795-448-999  tel.+48 510-148-530
e-mail: a.fulneczek@hastalavista.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ

e-mail: m.rogalski@hastalavista.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ

e-mail: lucas.squashtrainer@gmail.com

Sylewtka Trenera: TUTAJ

ad,mik,kozi

 

 

Jan Polakowski    Grzegorz Przybysz    Maciej Forreiter
tel. +48 889-335-535    tel. +48 691-522-043    tel. +48 507 537 544
e-mail: j.polakowski@hastalavista.pl 

Sylwetka Trenera: TUTAJ

 

e-mail: g.przybysz@hastalavista.pl

Sylewtka Trenera: TUTAJ

 

e-mail:  maciej.forreiter@gmail.com

Sylwetka Trenera: TUTAJ

Janek_grzesiek_maciek

 

Jarosław Terlecki

(w delegacji do odwołania)

       
tel. +48 666-351-143        
e-mail: j.t.terlecki@gmail.com

Sylwetka Trenera: TUTAJ

 

 

12417607_943511529019298_6181231734292887172_n