Magda Kamińska

squash Magda Kamińska

PROFIL TRENERA 

Magda prowadzi treningi indywidualne, szkółki z dziećmi i dorosłymi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy trenerskiej. Jest związana ze sportem od zawsze – od dziecka trenowała lekkoatletykę, później badmintona, tenisa stołowego, squasha oraz racketlona.

W każdej z tych dyscyplin prezentuje wysoki poziom. Magda skończyła Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku “Wychowanie fizyczne”. Od dwóch lat jest reprezentantką Polski w squasha.

  • - trenerka Europejskiej Federacji Squasha – level 1 oraz level 2- trenerka Polskiej Federacji Squasha
  • - instruktorka tenisa i badmintona
  • - mistrzyni Polski w squash 2014- wicemistrzyni Polski w squasha 2013 oraz drużynowa  mistrzyni w squasha 2013- dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski w squasha w latach 2011, 2012- akademicka Mistrzyni Polski w squasha z roku 2010- wielokrotna medalistka turniejów kategorii A w squasha- wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w racketlona- srebrna medalistka Mistrzostw Świata w racketlonie w grze podwójnej z roku 2011.
  • -mistrzyni Polski w 2015, 2016 i 2018 roku.
  • -drużynowa mistrzyni Polski w 2017 i 2018 roku.

Kontakt:

tel.  +48 660-782-517

e-mail: m.kaminska@hastalavista.pl

 

 

 

 

Informujemy, że klub HLV nie świadczy usług indywidualnych zajęć z trenerem. Stąd każdy KLIENT chcąc skorzystać z usług trenerskich musi indywidualnie zawrzeć umowę bezpośrednio z trenerem, za którą klub Hasta la Vista nie ponosi odpowiedzialności.