Noworoczny Singlowy Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 5 stycznia rozegraliśmy Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego Open. Rozgrywki toczyły się systemem pucharowym o każde miejsce. Sympatycy celuloidowej piłeczki jak zwykle nie zawiedli i licznie przybyli na zawody(37wodników i jedna zawodniczka:)

Rozegrano wiele ciekawych bardzo zaciętych pojedynków, szczególnie dużej dawki emocji dostarczały mecze ,które decydowały o awansie do turnieju zawodników wyżej rozstawionych.

Niedziela  zdecydowanie była dniem Darka Trzewika, potwierdził swoją dominację w turnieju wygrywając w 4 setach z jedyną kobietą  Martą Allen ,która bez większych problemów dotarła do finału.

Dużo dobrego tenisa stołowego mogliśmy oglądać również w pojedynku o miejsce trzecie pomiędzy Tomaszem Nabzdykiem a Grzegorzem Przybyszem , stoczyli oni  bardzo wyrównany emocjonujący pojedynek jednak zwycięstwo przypadło Tomkowi.

Na duże brawa zasługuje Jan Hreczuch, który wykazując sporą wolę walki a także upór w dażeniu do celu zwyciężył w turnieju pocieszenia zajmując 9 miejsce.

Podczas turnieju rozdano między innymi, vouchery na darmowe granie, napoje izotoniczne a także co okazało się zbawieniem dla niektórych graczy napoje energetyzujące.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Gratulujemy także tym, którzy może nie zajęli satysfakcjonującego ich miejsca, ale dla których pokonanie stresu, małe zwycięstwa, urwane sety, dobrze zagrana dokładna piłka dodały satysfakcję i motywację do dalszej gry.

Wyniki Turnieju: