Drogie Panie! To coś dla WAS i WASZYCH ZMYSŁÓW… Zajęcia BURLESKI w GRAFIKU FITNESS!

CZAS, aby podkreślić Nasze atuty i poczuć się seksownie w każdej odsłonie…

CZAS na BURLESKĘ w HASTA LA VISTA FITNESS!

_MG_1064m   DSC_4124m   mIMG_4940 copy

BURLESKA (burlesque) – powstała w XVIII wieku jako parodia opery. Z czasem przybrała formę pokazu tańca i śpiewu pięknych kobiet w wyzywających strojach. Główną rolę grały gorsety, pończochy, pasy do pończoch oraz rękawiczki.

Dopiero w XIX wieku wzbogacono ją o striptiz, ale nie tym w potocznym tego słowa znaczeniu, lecz opartym na powolnych i zmysłowych ruchach takich jak zdejmowanie rękawiczek lub pończoch. Przede wszystkim chodziło o zmysłowość, seksapil, kobiecość, magię ruchów a nie nagość i wulgarność.

Burleska zyskała na popularności między innymi przez film Steve’a Antina “Burlesque”, gdzie udział brały światowe gwiazdy tj. Christina Aguilera oraz Cher. Nie zabrakło tam genialnej muzyki Christophe’a Becka. Takiej muzyki i również nie zabraknie u Nas!

Zapraszamy na co tygodniowe warsztaty z zawodową tancerką Magdą Zachariasiewicz, która swoje doświadczenie zdobywała w paryskiej rewii.

Program półtorej godzinnych zajęć obejmuje naukę kroków, gracji poruszania się oraz gestów opartych na zmysłowych ruchach rąk i bioder. Warsztaty pozwalają uwolnić kobiecość i zmysłowość, która jest często ukrywana pod warstwą przepracowanej kobiety, braku czasu i złych doświadczeń.

Wszystko to może się zmienić, bo mamy możliwość doświadczać i uczyć się własnego ciała, czyli odkrywać SIEBIE W PEŁNI!

IMG_5111 copym

Zachęcamy do ubierania sukienek, spódnic, krótkich spodenek, czyli rzeczy podkreślających kobiecość i często skrywanych w Naszych szafach. Mile widziane szpilki z silikonowymi nakładkami na obcasy [dostępne we Wrocławiu w sklepie Tango].

Zajrzyj na linki i spójrz jak Nasze Klientki przeobrażają się w KOBIETY pełne uroku i wdzięku:  https://www.youtube.com/watch?v=gWWV4SyThxA i https://www.youtube.com/watch?v=EAqKMaHTyYo .

_MG_1092

Zarezerwuj miejsce dla siebie w Naszym GRAFIKU ZAJĘĆ FITNESS.

Zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek od 18:00 do 19:30!