Zmieniamy się dla Ciebie!

W trosce o wygodę naszych klientów, wprowadzamy nowy system zamków zbliżeniowych już od LIPCA.

Wszystkie szafki w szatniach zostały wyposażone w nowoczesne zamki zbliżeniowe OTS Basic hiszpańskiej firmy Ojmar, która od lat zdobywa zaufanie odbiorców z całej Europy i po za jej obszarem. aaa

Użytkownicy mogą otwierać i zamykać zamki w bardzo prosty sposób, poprzez przyłożenie transpondera umieszczonego w specjalnej opasce. System ten jest bardzo prosty w użytkowaniu , a także bardzo funkcjonalny.

Opaska przypomina swoim wyglądem plastikowy zegarek i służy jako elektroniczny klucz do otwierania i zamykania szafek oraz wpuszczania klientów na wyznaczone strefy obiektu. Transponder jest wygodny, bezpieczny i posiada regulację, dlatego bez problemu można dopasować go do szerokości nadgarstka. Dzięki wysokiej jakości materiału, z którego został wykonany, jest trwały i może być używany podczas uprawiania aktywności fizycznej, a także w strefach mokrych, np. w saunie lub jacuzzi.

Niewątpliwie dodatkowym atutem tego rodzaju zamknięcia jest to, że klient sam decyduje o tym, którą szafkę wybiera, a systemowe przypisanie “zegarka” do danej rezerwacji zwalnia go z obowiązku pozostawiania pod zastaw dokumentu lub kaucji pieniężnej.

Każdy klient ma możliwość nabycia na własność transpondera. Posiadając swój “zegarek” można zabrać go ze sobą do domu bez konieczności zwracania go obsłudze recepcji, co pozwala często uniknąć stania w kolejkach. W niedalekiej przyszłości będzie to także forma elektronicznego portfela, która pozwoli na bezgotówkowe transakcje. A w połączeniu z natychmiastową płatnością internetową znacznie usprawni korzystanie z usług naszego centrum sportowego.  Instrukcja obsługi opaski zbliżeniowe 1

OGÓLNE ZASADY UŻYTKOWANIA:

1. Opaskę można nabyć na dwa sposoby:
- dokonać jego jednorazowego zakupu (cena: 25,00 zł),
- wypożyczyć na czas pobytu na terenie obiektu.
2. W przypadku zakupu opaski, staje się ona własnością klienta i nie musi być zwracana na recepcję.
3. W przypadku wypożyczenia opasek są one przyporządkowane danej rezerwacji i klient, na którego nazwisko widnieje rezerwacja / rezerwacje  jest odpowiedzialny za zwrot wszystkich opasek wypożyczonych  na dany kort/korty.
4. W przypadku zniszczenia, zagubienia lub braku zwrotu wypożyczonej opaski klient zobowiązany jest wnieść opłatę w wysokości 25 zł/opaskę
5. Opaska jest aktywowana przez pracownika recepcji na określone usługi i czas.
6. Opaska służy jako klucz do zamków zbliżeniowych w szafkach.
7. Klient sam wybiera odpowiednią dla siebie, wolną szafkę i koduje ją przykładając opaskę do zamka.
8. Klient może sprawdzić numer zakodowanej szafki przy pomocy elektronicznego informatora umieszczonego na ścianie na przeciwko schodów prowadzących na pierwsze piętro.
9. Instrukcja obsługi zamków znajduje się w każdej szatni.
10. Opaski dostępna są w 3 kolorach:

– zielony – damski

– niebieski – męski

– czerwony – klienci siłowni (kobiety oraz mężczyźni)

11. Opaski zielone i niebieskie zapewniają dostęp do wybranej szafki, opaski czerwone zapewniają dostęp do wybranej szafki oraz wstęp na siłownię.

12. Klient siłowni może wielokrotnie przemieszczać się przez bramkę.

13. Klient nie powinien pozostawiać swoich rzeczy w zamkniętej szafce jeżeli opuszcza teren klubu.
14. Opaska zakodowana na jeden dzień traci uprawnienia wraz ze zmianą daty i nie otworzy szafki następnego dnia
15. Każdego dnia po opuszczeniu klubu przez ostatniego klienta szafki będą automatycznie otwierane.

16. Pozostawione, w zamkniętych szafkach, rzeczy osobiste będą komisyjnie (w obecności min 2 pracowników) wyciągane i przekazywane do depozytu rzeczy znalezionych z możliwością ich odbioru w ciągu 1 dnia od daty otwarcia szafki – rzeczy nie odebrane w terminie będą przekazywane na cele charytatywne.

17. Klub nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie klubu oraz rzeczy przejęte do depozytu – zgodnie z regulaminem.

 

 

Możliwość zakupu transpondera: od 28 czerwca 2016

Aktywacja zbliżeniowego systemu: od 1 lipca 2016 (do 30 czerwca obowiązuje dotychczasowy system wypożyczania kluczyków)

 

Jak zawsze czekamy na Państwa opinie pod adresem: uwagi@hastalavista.pl