Fitness

Nikola - profil trenera

Absolwentka AWF we Wrocławiu. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń dotyczących treningu oraz żywienia. Prywatnie aktywna, młoda mama, która zawsze szuka sposobu do działania zamiast usprawiedliwiać się wymówkami.

Sport jest jej pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu, a priorytetem zawodowym chęć pomocy innym w nauce dobrych nawyków oraz dbanie o swoje zdrowie i sprawność. Trenerka i instruktorka fitness z doświadczeniem ukierunkowanym na wzmacnianie, modelowanie sylwetki i korekcję najczęstszych wad postawy.

Stawia na swój rozwój osobisty, a zdobytą wiedzę przekłada na najwyższą jakość treningów oraz bezpieczeństwo i satysfakcję uczestników. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, jednocześnie czerpiąc z niej wiele radości, którą chętnie dzieli się z podopiecznymi.

Nikola-Reszka
Informujemy, że klub HLV nie świadczy usług indywidualnych zajęć z trenerem. Stąd każdy KLIENT chcąc skorzystać z usług trenerskich musi indywidualnie zawrzeć umowę bezpośrednio z trenerem, za którą klub Hasta la Vista nie ponosi odpowiedzialności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki oferty marketingowej (newsletter). Administratorem