Regulamin

1. Liga Squasha Masters  35+ (2020/2021 to cykl 12 kolejek ligowych. Kolejki rozgrywane są średnio co dwa tygodnie w piątki od godz. 18:30. Zawodnicy zgłaszają się na konkretną kolejkę. Udział w rozgrywkach mogą wziąć zawodnicy, którzy ukończyli 35 rok życia. Po zgłoszeniu każdy z graczy zostaje przydzielony do jednej z  grup (lig) uwzględniając jego poziom gry (liczba osób w grupie może wynieść od 4 do 6. W szczególnych przypadkach grupy mogą liczyć 4,5,6 lub 7 zawodników.*).

2. Zgłoszenia do kolejki ligowej można dokonywać do czwartku poprzedzającego daną kolejkę do godz. 20:00 na adres: liga40@hastalavista.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu.

3. Opłata za jednorazowy udział w lidze dla każdego uczestnika wynosi 45,00 zł, na którą składają się: kwota 30,00 zł tytułem kosztu gry na korcie podczas jednorazowego wejścia na obiekt, kwota 10,00 zł tytułem kosztów obsługi ligi. Wpisowe należy uiścić w recepcji klubu przed rozpoczęciem gier ligowych.

4. W przypadku rezygnacji po terminie zgłoszeń danego zawodnika z udziału w danej kolejce – jest on zobowiązany do zapłaty wpisowego za kolejkę. Nie otrzymuje także punktów za nią do rankingu ligi.

4.a.  Zawodnik rezygnujący z udziału po terminie zgłoszeń jest zwolniony z opłaty za nią, gdy znajdzie na swoje miejsce zastępcę. Zastępca nie musi posiadać rankingu ligi umożliwiającym udziału w danej grupie, nie musi także być stałym uczestnikiem ligi squasha.

5. O przydziale do grup na konkretną kolejkę decyduje kolejno:

  • Występ w poprzedniej kolejce ligi squasha
  • dwa pierwsze miejsca ligi awansują do grupy wyżej, dwa ostatniej miejsca w grupie spadają do grupy niższej.
  • Dzika karta organizatora
  • Średnia ilość punktów z dwóch ostatnich rozegranych przez zawodnika kolejek ligowych (gdy rozegrał tylko jedną kolejkę to punkty z tej kolejki uwzględnia się w rozstawieniu)

6. Każda grupa (6  zawodników*) rozgrywa mecze „każdy z każdym” w przeciągu ok. 2 /2,5godzin.

7. Po rozegraniu kolejki ligowej zawodnicy otrzymują punkty do Rankingu Ligi według zasad opisanych w zakładce „punktacja”.

8. Aby punkty zostały przyznane zastępcy lub zawodnikowi z dziką kartą musi on wygrać minimum 2 mecze w danej lidze – nie walkowerami.

9. 2 zawodników wygrywający grupę ma zagwarantowany awans do grupy wyższej; a 2 przegrywających spadek do niższej. Awans lub spadek są ważne tylko na następną kolejkę ligową. O przydziale pozostałych zawodników decyduje średnia z dwóch ostatnich rozegranych przez zawodnika kolejek.

10. W szczególnych przypadkach organizator ma prawo do zakwalifikowania zawodnika do grupy wyższej lub niższej niż to wynika ze średniej z dwóch ostatnich kolejek, na podstawie jego wiedzy o umiejętnościach danego gracza.

11. Terminy rozgrywania kolejek  w sezonie letnim 2020/2021 są podane w zakładce „Terminarz”.

12. Punkty z każdej kolejki sumują się. Do rankingu końcowego bierze się pod uwagę 9 najlepszych występów danego zawodnika.

13. Po rozegraniu ostatniej kolejki, najlepsi zawodnicy zostaną uhonorowani  nagrodami na uroczystej Ceremonii kończącej sezon Ligi Squasha 35+.

14. Nagrodami za wysoką frekwencję w sezonie są koszulki* sportowe z nazwiskiem zawodnika. Przysługuje ona każdemu uczestnikowi, który rozegra minimum 9 kolejek.

15. Puchary i nagrody w sezonie zima 2020/2021

1 miejsce – Voucher do Sklepu Sportowego TYTAN o wartości 250 zł

2  miejsce – Voucher do Sklepu Sportowego TYTAN o wartości 200 zł

3  miejsce – Voucher do Sklepu Sportowego TYTAN o wartości 150 zł

* Wartość Voucherów przeznaczona na trzy pierwsze miejsca zostanie niedługo rozpisana.

16. Zapisanie się na którąkolwiek kolejkę ligową jest jednoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

17. Zawodnicy biorący udział w rozgrywkach Ligi Squasha 35+ wyrażają zgodę na wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie video z ich udziałem oraz zamieszczanie zdjęć i nagrań w Internecie przez organizatora.

18. Zawodnicy wyrażają zgodę na umieszczanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) na stronie internetowej www.hastalavista.pl

19. Klub Hasta La Vista nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje, urazy oraz uszczerbki na zdrowiu zawodników biorących udział w rozgrywkach. Zawodnicy biorą udział w lidze na własną odpowiedzialność.

20. Spóźnienie się powyżej 30 minut skutkuje walkowerem.

21. Klub Hasta La Vista zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.

Informacje na temat Ligi Squasha Masters  35+ dostępne mailowo i telefonicznie u koordynatora: e-mail: liga40@hastalavista.pl,  tel.574-030-476

 

*nagroda za frekwencję może ulegać zmianie.

Promocja Ligowa

Zawodnikom Ligi Masters 35+, którzy rozegrali w sumie co najmniej 60% kolejek w poprzedzającym sezonie ligowym, przysługuje cennik ligowy na sezon 2018 obejmujący promocyjne ceny wynajmu kortów do squasha / badmintona / stołów do tenisa stołowego w weekendy w godzinach otwarcia obiektu oraz w tygodniu do godz. 16:00.

60% kolejek wyliczane jest od ilości wszystkich kolejek ligi  zaplanowanych na sezon.

Cennik Ligowy to 45 zł za godzinę korzystania z kortu do squasha (z 1 kartą MS – 25 zł, z 2 kartami – 0 zł.)

  • Każdy NOWY LIGOWIEC zapisując się na wybraną ligę otrzyma 50% zniżki na pierwsze wpisowe.
  • Przyprowadź NOWEGO GRACZA na ligę i odbierz voucher*

Jeżeli zachęcona przez Ciebie osoba rozegra 4 kolejki w danym sezonie ligowym możesz odebrać voucher* na 1 godz wynajmu kortu u koordynatora ligi.

Kim jest ligowiec?

To osoba, która rozegra min. 2 ostatnie sezony w wybranej lidze.

Kim jest nowy ligowiec?

To osoba, która nigdy nie grała w lidze lub w ostatnich dwóch sezonach nie brała udziału w rozgrywkach.

*voucher – upoważnia do wynajmu kortu do squasha, badmintona lub tenisa stołowego na 1h wraz z wypożyczeniem sprzętu

Pon.- Pt. w godz. 7-16 lub Sob.- Niedz. w godz. 8-23

Sprawdź inne ligi Squasha w Hasta la Vista
Liga Piątkowa
Zobacz więcej
Liga Wtorkowa
Zobacz więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki oferty marketingowej (newsletter). Administratorem