SPA & Wellness

Na pierwszym piętrze klubu znajduje się rozbudowana strefa relaksu. Do strefy wchodzi się bezpośrednio z szatni męskiej lub damskiej.

W jej skład wchodzą dwie sauny suche, sauna na podczerwień, łaźnia parowa oraz jacuzzi, które jest rzadkością w tego typu obiektach. Po wyjściu z saun można skorzystać z zimnego prysznica z wiadra.

Obok strefy znajduje się pokój wypoczynku z leżakami. Z tego miejsca, poprzez przeszklenia, można oglądać mecze squasha rozgrywane na głównym korcie.

  • Strefa SPA & Wellnes jest dostępna jest w godzinach otwarcia klubu, sauny są uruchamiane na życzenie klienta, sauny nie są dostępne w czasie technicznym, który wynosi 1 godz. przed zamknięciem obiektu – w tym czasie klienci nie mogą korzystać ze strefy.
  • Strefa SPA jest dostępna nieodpłatnie dla wszystkich klientów obiektu którzy wykupili inną usługę (squash, badminton, tenis stołowy, siłownia, fitness).
  • Istnieje możliwość zakupu wejściówki do SPA dla klientów nie korzystających z innych usług obiektu – wstęp wynosi 19 zł

 HLV_infoUWAGA-STREFA_SPA_(1080×1080)_END1
[FM_form id="1"]