Aktualności
Treningi
dsc_6230
Informacje dla początkujących
Chcesz rozpocząć przygodę z tenisem stołowym, ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Pomożemy Ci !
Rezerwacje

Jak zrobić rezerwację?

 • Aby zrobić rezerwację w HLV załóż konto online na naszej stronie TUTAJ.
 • Na wskazany adres mailowy otrzymasz tymczasowe hasło do konta (zalecamy je niezwłocznie zmienić 😀)
 • Po zalogowaniu na swoje konto kliknij przycisk „ZAREZERWUJ”, wybierz dyscyplinę, zaznacz interesujący Cię termin, godziny i kort, i zatwierdź rezerwacje klikając „POTWIERDŹ / ZAPŁAĆ”.
 • Rezerwacje w tygodniu od godz.16:00 oraz w weekendy wymagają opłaty w momencie rezerwacji, dlatego zostaniesz przekierowany na stronę bezpiecznych płatności online: https://www.przelewy24.pl/
 • Chcesz wiedzieć więcej o płatnościach online? Zerknij TUTAJ.
 • Jeśli nie wiesz, który kort wybrać, skonsultuj to z naszą recepcją lub zerknij na plan obiektu!

Czy potrzebuję mieć swoje rakiety ?

 • Jeśli dopiero zaczynasz i nie posiadasz swojego sprzętu do gry, możesz odpłatnie wypożyczyć rakietę, przy odbiorze rezerwacji.
 • Na terenie obiektu jest  zlokalizowany sklep ze sprzętem sportowym , w których możesz kupić nowe piłeczki, rakiety i dużo, dużo więcej.

Nie mam z kim grać.

 • Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ?
 • Wybierz odpowiednią dyscyplinę powyżej – podpowiemy Ci gdzie szukać.

PAMIĘTAJ :

 • Na wszystkich halach obowiązuje strój sportowy i zmienne obuwie. Zwróć uwagę czy buty mają nierysującą podeszwę (non marking), jeśli Twoje obuwie będzie zostawiało ślady na nawierzchni, możesz zostać poproszony o przerwanie gry i opuszczenie kortu/hali.
 • W czasie pobytu u nas masz nieograniczony dostęp do szatni. Szafki wyposażone są w zamek magnetyczny, działający tylko na kluczyk, którego będziesz używać. Nie musisz bać się o swoje rzeczy, a co za tym idzie – nie zabieraj ich na kort.
 • Nie pamiętasz numeru szatni? Nie przejmuj się na ternie obiektu są czytniki, z użyciem których z łatwością sprawdzisz numer swojej szafki.
 • Po grze masz możliwość skorzystania z pryszniców oraz naszej strefy spa (sauny, jacuzzi) bez dodatkowej opłaty i bez ograniczeń czasowych !
Partner do gry

Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ? Oto kilka opcji dla Ciebie:

 1. Dołącz do grupy na Facebooku. Najlepiej dołączyć do aktywnej społeczności, w której znajdują się osoby takie jak Ty. Na grupie można znaleźć ogłoszenia innych chętnych, szukających partnera na kort. Dzięki temu nie tylko będziesz miał z kim zagrać, ale możesz poznać sporo nowych osób!
 2. Chciałbyś skorzystać z wiedzy i pomocy profesjonalisty ? Kliknij TUTAJ i umów się na trening z jednym z naszych trenerów. Dzięki temu poznasz ten sport od podstaw jednocześnie ucząc się od razu prawidłowych chwytów, poruszania na korcie i zasad gry.
dsc_1468-min
Treningi grupowe
Jest to zorganizowana forma treningu, w której na jednego trenera przypada grupa ćwiczących. Osoby trenujące rozproszone są stołach z trenerem…
Treningi grupowe

Jest to zorganizowana forma treningu, w której na jednego trenera przypada grupa ćwiczących. Osoby trenujące rozproszone są stołach z trenerem „chodzącym” między nimi. Trener zadaje ćwiczenia do wykonania, a następnie podchodzi do każdego z ćwiczących zwracając uwagę na jego błędy oraz podaje wskazówki jak ich unikać. Podczas treningu zawodnicy rozwijają swoją technikę i sprawność fizyczną jednak kontakt z trenerem jest mniejszy niż w przypadku treningów indywidualnych. Zaletami ćwiczeń grupowych są: cena – znacznie niższa niż treningu indywidualnego, integracja oraz zdrowa rywalizacja na treningach. Terminy zajęć są narzucone, a ćwiczący deklarują, uczestnictwo w zajęciach przez pewien okres czasu. Trener tematycznie rozkłada zajęcia, które uzależnione są od poziomu grupy i jej wymagań.

Treningi grupowe dla dorosłych:

 • Szczegółowe informacje u prowadzącego.
 • Prowadzący: Nestor Wasylkowski
 • Treningi w grupie 8 osobowej przeprowadzane będą na stołach 1-4.

Zapisy telefonicznie u trenera:

Kontakt: +48 505 570 692

hlv_plan-obiektu_12-2023_bez-kropki
Plan kortów i obiektu
Sprawdź plan obiektu i wybierz kort dla siebie.
Plan kortów i obiektu
HLV_plan-obiektu_12.2023_bez-kropki
Ligi
Trenerzy

Treningi indywidualne jest to odmiana treningu, w której na jednego trenera przypada jedna osoba ćwicząca. Trening indywidualny najszybciej rozwija zarówno technikę gracza jak i sprawność fizyczną.

Ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb trenującego, który sam określa swój cel i wraz z trenerem dąży do jego osiągnięcia. Jednym graczom zależy aby trening był ukierunkowany wyłącznie na poprawność techniczną uderzeń, innym natomiast zależy przede wszystkim na rozwoju swojej wydolności, poprawy ogólnej kondycji lub ukształtowania wybranych części ciała.

Godziny treningów i częstotliwość są dowolne – uzależnione od dostępności stołów i wybranego trenera. Na trening należy umawiać się bezpośrednio z trenerem.

Koszt zajęć, to koszt wynajęcia stołu plus opłata dla trenera, która ustalana jest indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami!

[FM_form id="1"]