Aktualności
Treningi
tenis-stolowy-3
Informacje dla początkujących
Chcesz rozpocząć przygodę z tenisem stołowym, ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Pomożemy Ci !
Rezerwacje

Jak zrobić rezerwację?

Aby zrobić rezerwację w HLV załóż konto online na naszej stronie TUTAJ.

Na wskazany adres mailowy otrzymasz tymczasowe hasło do konta (zalecamy je niezwłocznie zmienić 😀 )

Po zalogowaniu na swoje konto kliknij przycisk „ZAREZERWUJ”, wybierz dyscyplinę, zaznacz interesujący Cię termin, godziny i kort, i zatwierdź rezerwacje klikając „POTWIERDŹ / ZAPŁAĆ”.

Rezerwacje w tygodniu od godz.16:00 oraz w weekendy wymagają opłaty w momencie rezerwacji, dlatego zostaniesz przekierowany na stronę bezpiecznych płatności online: https://www.przelewy24.pl/

Chcesz wiedzieć więcej o płatnościach online? Zerknij TUTAJ.

Jeśli nie wiesz, który kort wybrać, skonsultuj to z naszą recepcją lub zerknij na plan obiektu!

Czy potrzebuję mieć swoje rakiety ?

Jeśli dopiero zaczynasz i nie posiadasz swojego sprzętu do gry, można go wypożyczyć na miejscu w obiekcie, przy odbiorze rezerwacji. Wypożyczenie rakiet i piłeczki jest darmowe dla wszystkich.

Nie mam z kim grać.

Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ? Wybierz odpowiednią dyscyplinę powyżej – podpowiemy Ci gdzie szukać.

PAMIĘTAJ :
-Na wszystkich halach obowiązuje strój sportowy i zmienne obuwie. Zwróć uwagę czy buty mają nierysującą podeszwę ( non marking ), jeśli Twoje obuwie będzie zostawiało ślady na nawierzchni, możesz zostać poproszony o przerwanie gry i opuszczenie kortu/hali.
-W czasie pobytu u nas masz nieograniczony dostęp do szatni. Szafki wyposażone są w zamek magnetyczny, działający tylko na kluczyk, którego będziesz używać. Nie musisz bać się o swoje rzeczy, a co za tym idzie – nie zabieraj ich na kort.
– Po grze masz możliwość skorzystania z pryszniców oraz naszej strefy spa ( suny, jacuzzi ) bez dodatkowej opłaty i bez ograniczeń czasowych !

Partner do gry

Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ? Oto kilka opcji dla Ciebie:

1. Dołącz do grupy na Facebooku. Najlepiej dołączyć do aktywnej społeczności, w której znajdują się osoby takie jak Ty. Na grupie można znaleźć ogłoszenia innych chętnych, szukających partnera na kort. Dzięki temu nie tylko będziesz miał z kim zagrać, ale możesz poznać sporo nowych osób!

2. Chciałbyś skorzystać z wiedzy i pomocy profesjonalisty ? Kliknij TUTAJ i umów się na trening z jednym z naszych trenerów. Dzięki temu poznasz ten sport od podstaw jednocześnie ucząc się od razu prawidłowych chwytów, poruszania na korcie i zasad gry.

3. Wolisz zajęcia w grupie – nie ma problemu ! Dowiedz się więcej wybierając czy interesują cię zajęcia dla dorosłych, czy zajęcia dla młodszych. Gwarantujemy, że na treningach sporo się nauczysz i poznasz inne osoby, z którymi możesz umawiać się na wspólne granie!
ZAJĘCIA GRUPOWE -DOROŚLI
SZKÓŁKA DLA DZIECI

26992243_2007562565940504_8685722550708367674_n-1
Szkółka tenisa stołowego dla dzieci – oferta 2020/2021
Szkółki to idealna forma treningów pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywające się w grupie zapewniają rozwój sportowy, uczą współpracy,…
OFERTA - zapisy zakończone

 

 • zapisy od 1 sierpnia,
 • szkółki prowadzone w miesiącach wrzesień – czerwiec,
 • zajęcia w ramach szkółki tenisa stołowego prowadzone są w czwartki,
 • DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW PIERWSZE ZAJĘCIA GRATIS,
 • zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych :  4-7 lat i 8-14 lat,
 • treningi odbywają się w dużej grupie z liczbą trenerów dostosowaną do ilości i wieku dzieci w danym dniu,
 • nabory trwają przez cały rok – zapewniamy możliwość dołączenia do zajęć w każdym momencie,
 • zapis na zajęcia w danym miesiącu oznacza deklarację uczestnictw we wszystkich zajęciach oraz konieczność uregulowania opłaty za dany miesiąc zgodni z regulaminem.
Cena

100 zł/ miesiąc zajęcia raz w tygodniu

Każdy uczestnik biorący udział w szkółkach deklaruje uiszczanie comiesięcznej opłaty za szkółkę do 10- tego dnia bieżącego miesiąca, zgodnie z zasadami określonymi w regulaminie.

Każdy uczestnik biorący udział w zajęciach zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu.

Opłata za zajęcia gwarantuje :

 • dostęp do stołów do Tenisa Stołowego,
 • opiekę trenerską,
 • sprzęt sportowy (piłki, rakiety, pomoce trenerskie)

 

Na zajęcia obowiązują zapisy

Dawid Muszyński

mobile.: +48 668 014 159

e-mail: szkolki@hastalavista.pl

41684565_287876068491451_1124772074200498176_n
Treningi grupowe
Jest to zorganizowana forma treningu, w której na jednego trenera przypada grupa ćwiczących. Osoby trenujące rozproszone są stołach z trenerem…
Treningi grupowe

Jest to zorganizowana forma treningu, w której na jednego trenera przypada grupa ćwiczących. Osoby trenujące rozproszone są stołach z trenerem „chodzącym” między nimi. Trener zadaje ćwiczenia do wykonania, a następnie podchodzi do każdego z ćwiczących zwracając uwagę na jego błędy oraz podaje wskazówki jak ich unikać. Podczas treningu zawodnicy rozwijają swoją technikę i sprawność fizyczną jednak kontakt z trenerem jest mniejszy niż w przypadku treningów indywidualnych. Zaletami ćwiczeń grupowych są: cena – znacznie niższa niż treningu indywidualnego, integracja oraz zdrowa rywalizacja na treningach. Terminy zajęć są narzucone, a ćwiczący deklarują, uczestnictwo w zajęciach przez pewien okres czasu. Trener tematycznie rozkłada zajęcia, które uzależnione są od poziomu grupy i jej wymagań.

Treningi grupowe dla dorosłych:

 • Cena za 1,5h zajęć to 35 zł/os  
 • Kiedy? We wtorki  (pierwsze zajęcia 25.09.2018)
 • O której? 19:00-20:30 
 • Prowadzący: Nestor Wasylkowski
 • Treningi w grupie 8 osobowej przeprowadzane będą na stołach 1-4.

Zapisy telefonicznie u trenera

Kontakt: +48 505 570 692

Pierwsze zajęcia 25.09.2018 TYLKO 25 zł/os. Zapisz się już dziś!

ping-pong
Szkocki trening
Trening Szkocki polega na ćwiczeniu schematów treningowych. Na każdym stole ćwiczą 2 osoby. Zajęcia prowadzi 1 trener chodzący między wszystkimi…
Szkocki trening

Co to jest?

Trening Szkocki polega na ćwiczeniu schematów treningowych. Na każdym stole ćwiczą 2 osoby. Zajęcia prowadzi 1 trener chodzący między wszystkimi stołami. Zadane przez trenera ćwiczenie jednocześnie jest rozgrywane na wielu stołach. Na stole nr. 1 grają najlepsi zawodnicy, na ostatnim najsłabsi. Zadane ćwiczenia są rozgrywane na punkty przez pewną jednostkę czasową. Trener sygnalizuje skończenie się czasu. W tym momencie osoby, które wygrały z przeciwnikiem awansują 1 stół do góry, a te które przegrały spadają 1 stół w dół. W trakcie całego treningu wykonywanych jest wiele schematów treningowych. W trakcie treningu trener daje wskazówki zawodnikom.

Trening rozpoczyna rozgrzewka a kończy streaching. Trening trwa 1,5 godziny.

Trening przeznaczony jest dla graczy średniozaawansowanych oraz zaawansowanych, którzy potrafią utrzymać piłkę w grze.

Zalety treningu

– brak monotonii ćwiczeń cały czas z 1 partnerem

– automatyczny dobór odpowiedniego partnera poprzez rezultaty podczas ćwiczeń

–  zwiększenie konieczności koncentracji na każdej piłce przez wprowadzony system punktowy – warunki zbliżone do meczowych

–  brak konieczności zapisywania się z góry na dłuższy okres czasu – zapisy na konkretne zajęcia

Ilość miejsc ograniczona do 8 osób – decyduje kolejność zgłoszeń.

Trenerka:

Daria Łuczakowska

tenis-stolowy3
Czeskie granie
Czeskie Granie jest to forma rozgrywek towarzyskich. Polega to na tym, że zawodnicy spotykają się o określonej godzinie w większej…
Czeskie granie

Czeskie Granie jest to forma rozgrywek towarzyskich. Polega to na tym, że zawodnicy spotykają się o określonej godzinie w większej grupie. W zależności od liczby zgłoszeń przeznaczona jest odpowiednia ilość stołów (2 osoby na stół). Na stole pierwszym zaczynają teoretycznie najlepsi a na ostatnim teoretycznie najsłabsi. Przydział do kortów na pierwszą rundę określa trener. Następnie zawodnicy przez zadaną jednostkę czasową (np. 6 minut) grają ze sobą na punkty. Po skończeniu czasu trener ogłasza przerwanie spotkań. W tym momencie osoba, która miała więcej punktów awansuje o 1 stół do góry, a ta która przegrała spada o 1 stół w dół. W przeciągu godziny następuje wiele zmian.

Zalety

 • granie z różnymi osobami podczas jednego spotkania
 • łatwość umawiania się – zawsze ktoś jest chętny do gry
 • niezależnie od zaawansowania – każdy znajdzie swoje miejsce na odpowiednim korcie
 • element rywalizacji
 • nawiązanie nowych kontaktów
Ligi
Trenerzy

Treningi indywidualne jest to odmiana treningu, w której na jednego trenera przypada jedna osoba ćwicząca. Trening indywidualny najszybciej rozwija zarówno technikę gracza jak i sprawność fizyczną.

Ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb trenującego, który sam określa swój cel i wraz z trenerem dąży do jego osiągnięcia. Jednym graczom zależy aby trening był ukierunkowany wyłącznie na poprawność techniczną uderzeń, innym natomiast zależy przede wszystkim na rozwoju swojej wydolności, poprawy ogólnej kondycji lub ukształtowania wybranych części ciała.

Godziny treningów i częstotliwość są dowolne – uzależnione od dostępności stołów i wybranego trenera. Na trening należy umawiać się bezpośrednio z trenerem.

Koszt zajęć, to koszt wynajęcia stołu plus opłata dla trenera, która ustalana jest indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki oferty marketingowej (newsletter). Administratorem