Aktualności
Turnieje
Badminton dla Ciebie
dsc_1508-min
Informacje dla początkujących
Chcesz rozpocząć przygodę z badmintonem, ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Pomożemy Ci !
Rezerwacje

Jak zrobić rezerwację?

 • Aby zrobić rezerwację w HLV załóż konto online na naszej stronie TUTAJ.
 • Na wskazany adres mailowy otrzymasz tymczasowe hasło do konta (zalecamy je niezwłocznie zmienić 😀).
 • Po zalogowaniu na swoje konto kliknij przycisk „ZAREZERWUJ”, wybierz dyscyplinę, zaznacz interesujący Cię termin, godziny i kort, i zatwierdź rezerwacje klikając „POTWIERDŹ / ZAPŁAĆ”.
 • Rezerwacje w tygodniu od godz.16:00 oraz w weekendy wymagają opłaty w momencie rezerwacji, dlatego zostaniesz przekierowany na stronę bezpiecznych płatności online: https://www.przelewy24.pl/
 • Chcesz wiedzieć więcej o płatnościach online? Zerknij TUTAJ.
 • Jeśli nie wiesz, który kort wybrać, skonsultuj to z naszą recepcją lub zerknij na plan obiektu!

Czy potrzebuję mieć swoje rakiety ?

 • Jeśli dopiero zaczynasz i nie posiadasz swojego sprzętu do gry, można go wypożyczyć na miejscu w obiekcie, przy odbiorze rezerwacji.
 • Wypożyczenie rakiet jest darmowe dla wszystkich.
 • Kosz z lotkami – do użytku klientów – znajduj się na halach badmintona, lotki używane.
 • Na terenie obiektu jest  zlokalizowany sklep ze sprzętem sportowym oraz automat, w których możesz kupić nowe lotki i dużo, dużo więcej.

Nie mam z kim grać.

 • Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ?
 • Wybierz odpowiednią dyscyplinę powyżej – podpowiemy Ci gdzie szukać.

PAMIĘTAJ :

 • Na wszystkich halach obowiązuje strój sportowy i zmienne obuwie. Zwróć uwagę czy buty mają nierysującą podeszwę (non marking), jeśli Twoje obuwie będzie zostawiało ślady na nawierzchni, możesz zostać poproszony o przerwanie gry i opuszczenie kortu/hali.
 • W czasie pobytu u nas masz nieograniczony dostęp do szatni. Szafki wyposażone są w zamek magnetyczny, działający tylko na kluczyk, którego będziesz używać. Nie musisz bać się o swoje rzeczy, a co za tym idzie – nie zabieraj ich na kort.
 • Nie pamiętasz numeru szatni? Nie przejmuj się na ternie obiektu są czytniki, z użyciem których z łatwością sprawdzisz numer swojej szafki.
 • Po grze masz możliwość skorzystania z pryszniców oraz naszej strefy spa (sauny, jacuzzi) bez dodatkowej opłaty i bez ograniczeń czasowych !
Partner do gry
Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ? Oto kilka opcji dla Ciebie:
 1. Dołącz do grupy na Facebooku. Najlepiej dołączyć do aktywnej społeczności, w której znajdują się osoby takie jak Ty. Na grupie można znaleźć ogłoszenia innych chętnych, szukających partnera na kort. Dzięki temu nie tylko będziesz miał z kim zagrać, ale możesz poznać sporo nowych osób!
 2. Chciałbyś skorzystać z wiedzy i pomocy profesjonalisty ? Kliknij TUTAJ i umów się na trening z jednym z naszych trenerów. Dzięki temu poznasz ten sport od podstaw jednocześnie ucząc się od razu prawidłowych chwytów, poruszania na korcie i zasad gry.
Podstawowe zasady

Podstawowe zasady gry i uderzeń można znaleźć na naszych tablicach informacyjnych przy kortach do badmintona. Znajdziecie je również tutaj:

hlv_plan-obiektu_12-2023_bez-kropki
Plan kortów i obiektu
Sprawdź plan obiektu i wybierz kort dla siebie.
Plan kortów i obiektu
HLV_plan-obiektu_12.2023_bez-kropki
Ligi
Trenerzy

Treningi indywidualne to odmiana treningu, w której na jednego trenera przypada jedna lub dwie osoby ćwiczące. Trening indywidualny najszybciej rozwija zarówno technikę gracza jak i sprawność fizyczną.

Ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb trenującego, który sam określa swój cel i wraz z trenerem dąży do jego osiągnięcia.

Jednym graczom zależy, aby trening był ukierunkowany wyłącznie na poprawność techniczną uderzeń czy prawidłowe poruszanie po korcie. Innym zależy, przede wszystkim, na rozwoju wydolności, poprawie ogólnej kondycji, szybkości czy też na taktycznych rozwiązaniach w grze w badmintona.

Godziny treningów i częstotliwość są dowolne – uzależnione od dostępności kortu i wybranego trenera. Na trening należy umawiać się bezpośrednio z trenerem.

Koszt zajęć, to koszt wynajęcia kortu plus opłata dla trenera, która ustalana jest indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami!

[FM_form id="1"]