Aktualności
Turnieje
Badminton dla Ciebie
dsc_6218
Informacje dla początkujących
Chcesz rozpocząć przygodę z badmintonem, ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Pomożemy Ci !
Rezerwacje

Jak zrobić rezerwację?

 • Aby zrobić rezerwację w HLV załóż konto online na naszej stronie TUTAJ.
 • Na wskazany adres mailowy otrzymasz tymczasowe hasło do konta (zalecamy je niezwłocznie zmienić 😀).
 • Po zalogowaniu na swoje konto kliknij przycisk „ZAREZERWUJ”, wybierz dyscyplinę, zaznacz interesujący Cię termin, godziny i kort, i zatwierdź rezerwacje klikając „POTWIERDŹ / ZAPŁAĆ”.
 • Rezerwacje w tygodniu od godz.16:00 oraz w weekendy wymagają opłaty w momencie rezerwacji, dlatego zostaniesz przekierowany na stronę bezpiecznych płatności online: https://www.przelewy24.pl/
 • Chcesz wiedzieć więcej o płatnościach online? Zerknij TUTAJ.
 • Jeśli nie wiesz, który kort wybrać, skonsultuj to z naszą recepcją lub zerknij na plan obiektu!

Czy potrzebuję mieć swoje rakiety ?

 • Jeśli dopiero zaczynasz i nie posiadasz swojego sprzętu do gry, można go wypożyczyć na miejscu w obiekcie, przy odbiorze rezerwacji.
 • Wypożyczenie rakiet jest darmowe dla wszystkich.
 • Kosz z lotkami – do użytku klientów – znajduj się na halach badmintona, lotki używane.
 • Na terenie obiektu jest  zlokalizowany sklep ze sprzętem sportowym oraz automat, w których możesz kupić nowe lotki i dużo, dużo więcej.

Nie mam z kim grać.

 • Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ?
 • Wybierz odpowiednią dyscyplinę powyżej – podpowiemy Ci gdzie szukać.

PAMIĘTAJ :

 • Na wszystkich halach obowiązuje strój sportowy i zmienne obuwie. Zwróć uwagę czy buty mają nierysującą podeszwę (non marking), jeśli Twoje obuwie będzie zostawiało ślady na nawierzchni, możesz zostać poproszony o przerwanie gry i opuszczenie kortu/hali.
 • W czasie pobytu u nas masz nieograniczony dostęp do szatni. Szafki wyposażone są w zamek magnetyczny, działający tylko na kluczyk, którego będziesz używać. Nie musisz bać się o swoje rzeczy, a co za tym idzie – nie zabieraj ich na kort.
 • Nie pamiętasz numeru szatni? Nie przejmuj się na ternie obiektu są czytniki, z użyciem których z łatwością sprawdzisz numer swojej szafki.
 • Po grze masz możliwość skorzystania z pryszniców oraz naszej strefy spa (sauny, jacuzzi) bez dodatkowej opłaty i bez ograniczeń czasowych !
Partner do gry
Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ? Oto kilka opcji dla Ciebie:
 1. Dołącz do grupy na Facebooku. Najlepiej dołączyć do aktywnej społeczności, w której znajdują się osoby takie jak Ty. Na grupie można znaleźć ogłoszenia innych chętnych, szukających partnera na kort. Dzięki temu nie tylko będziesz miał z kim zagrać, ale możesz poznać sporo nowych osób!
 2. Chciałbyś skorzystać z wiedzy i pomocy profesjonalisty ? Kliknij TUTAJ i umów się na trening z jednym z naszych trenerów. Dzięki temu poznasz ten sport od podstaw jednocześnie ucząc się od razu prawidłowych chwytów, poruszania na korcie i zasad gry.
Podstawowe zasady

Podstawowe zasady gry i uderzeń można znaleźć na naszych tablicach informacyjnych przy kortach do badmintona. Znajdziecie je również tutaj:

44787255_211656562922413_2052739104696696832_o
Szkółki dla dorosłych
Jest to zorganizowana forma treningu, w której na jednego trenera przypada grupa ćwiczących. Trener zadaje ćwiczenia do wykonania, a następnie…
Szkółki dla dorosłych

Jest to zorganizowana forma treningu, w której na jednego trenera przypada grupa ćwiczących. Trener zadaje ćwiczenia do wykonania, a następnie podchodzi do ćwiczących zwracając uwagę na jego błędy oraz podaje wskazówki jak ich unikać. Podczas szkółek zawodnicy rozwijają swoją technikę i sprawność fizyczną jednak kontakt z trenerem jest mniejszy niż w przypadku treningów indywidualnych.
Zaletami ćwiczeń grupowych są:
cena – znacznie niższa niż treningu indywidualnego,
integracja,
zdrowa rywalizacja na treningach.

Terminy szkółek są narzucone, a ćwiczący deklarują, uczestnictwo w zajęciach przez pewien okres czasu. Trener tematycznie rozkłada zajęcia, które uzależnione są od poziomu grupy i jej wymagań.

 • Cena za 1,5h zajęć w pakiecie to 40 zł lub 25zł dla użytkowników pakietu OK. System* lub Fitprofit*, Multisport*,
 • Szkółki płatne z góry za cykl miesięczny zajęć – 4 lub 5 zajęć w cyklu
 • Treningi 1 raz w tygodniu w wymiarze 1,5h
 • Zajęcia grupowe,
 • Treningi koordynowane przez doświadczoną kadrę trenerską – 1 trener na grupę ćwiczących,
 • Zajęcia bez względu na wiek,
 • Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Nie ma możliwości odrabiania zajęć. Uczestnicy deklarują chęć udziału miesięcznym cyklu zajęć koszt pakietu przy 4 zajęciach w miesiącu to 160 zł, przy 5 zajęciach w miesiącu to 200 zł.
Zapisy i płatność z góry za miesiąc.

Zajęcia odbywają się:

–> w poniedziałki w godz. 20.00-21.30 – zapisy zawsze w ostatnich dniach miesiąca na kolejny miesiąc,

–> w środy w godz. 20.30-22.00 – zapisy zawsze w ostatnich dniach miesiąca na kolejny miesiąc.

Pierwszeństwo zapisu na kolejny cykl szkółki mają osoby uczestniczące w aktualnym kursie – zapisy podczas ostatnich zajęć poprzedniego cyklu miesięcznego.

Koszt udziału w pojedynczych zajęciach szkółki to 45 zł i obecność MUSI być ustalona z TRENEREM w dniu zajęć! Musi być dostępne miejsce.

*uczestnicy szkółki korzystający ze zniżek dzięki kartom OK.System i Multisport wpłacają pełną kwotę za szkółkę przed pierwszymi zajęciami, a odbijając kartę w recepcji przed każdymi zajęciami zwracane jest na klubowe konto właściciela karty 15 zł. Kwotę zwróconą można wykorzystać na kolejną turę szkółki badmintona lub na wynajem kortów.

Zapisy i informacje:

email: m.janiaczyk@hastalavista.pl

kom: +48 661 490 411

Ligi
Trenerzy

Treningi indywidualne to odmiana treningu, w której na jednego trenera przypada jedna lub dwie osoby ćwiczące. Trening indywidualny najszybciej rozwija zarówno technikę gracza jak i sprawność fizyczną.

Ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb trenującego, który sam określa swój cel i wraz z trenerem dąży do jego osiągnięcia.

Jednym graczom zależy, aby trening był ukierunkowany wyłącznie na poprawność techniczną uderzeń czy prawidłowe poruszanie po korcie. Innym zależy, przede wszystkim, na rozwoju wydolności, poprawie ogólnej kondycji, szybkości czy też na taktycznych rozwiązaniach w grze w badmintona.

Godziny treningów i częstotliwość są dowolne – uzależnione od dostępności kortu i wybranego trenera. Na trening należy umawiać się bezpośrednio z trenerem.

Koszt zajęć, to koszt wynajęcia kortu plus opłata dla trenera, która ustalana jest indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki oferty marketingowej (newsletter). Administratorem