Siłownia

Adrian Dobrowolski - profil trenera

Cześć nazywam się Adrian Dobrowolski.

Chcę podzielić się tym, jak przyjemna może być praca, gry robisz coś z pasją.
Podczas treningów chcę, byś skupiał się na świadomej pracy ze swoim ciałem, ale również dał przy tym odpocząć swojej głowie.
Swoje treningi opieram na pracy z ciężarem własnego ciała, z gumami oraz na pracy z wolnymi ciężarami, nie zapominając o balansie między treningiem siłowym a stretchingiem.

Jestem osobą charyzmatyczną i pozytywnie nastawioną do świata. Dzięki czemu nawet największe trudności pokonuje z uśmiechem na ustach. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę szkoląc się w najlepszych miejscach w Polsce. Wszystko po to by spełnić Twoje marzenia.

Jeżeli Szukasz Osoby która:

  • Dostosowuje program treningów do twoich potrzeb.
  • Uczy właściwej techniki wykonywania ćwiczeń i poprawia ewentualne błędy.
  • Ponadto nieustannie kontroluje Twoje postępy i wprowadzam ewentualne modyfikacje początkowego planu treningowego. Pamiętaj jestem dla Ciebie !

Pamiętaj, że w zdrowym i zadbanym ciele każdy z nas czuje się zwyczajnie lepiej – dodaje nam ono pewności siebie a świadomość, że wygląda się jak milion dolarów, przekłada się na sukcesy w życiu prywatnym oraz zawodowym a ja pomogę Ci to osiągnąć.

Do zobaczenia 🙂

Informujemy, że klub HLV nie świadczy usług indywidualnych zajęć z trenerami / instruktorami. Stąd każdy KLIENT chcąc skorzystać z usług trenerskich / instruktorskich musi indywidualnie zawrzeć umowę bezpośrednio z trenerem / instruktorem, za którą klub Hasta la Vista nie ponosi odpowiedzialności.
[FM_form id="1"]