Badminton

Otwarty Turniej Deblowy w Badmintona

Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Niepodległości podczas Otwartego Turnieju Deblowego w Badmintona.

Rozpoczynamy sezon turniejowy.

Turniej vol 1

Jeśli nie ma w systemie Twojej pary, napisz do nas: g.przybysz@hastalavista.pl

Dla ułatwienia, dopisz w wiadomości Wasz poziom w skali od 1 do 10, gdzie 1 oznacza poziom początkujący, a 10 poziom najwyższej grupy w lidze deblowej na terenie Wrocławia lub innego miejsca w Polsce.

Regulamin:

1. W Otwartym Turnieju Deblowym mogą brać udział wszyscy zawodnicy bez ograniczeń wiekowych i płci.

2. Mecze rozgrywane systemem best of 3, do 21 pkt każdy set i dwóch przewagi.

3. W turnieju mogą brać udział pary mieszane.

4. Zgłoszenia na turniej przyjmowane są do środy, dzień przed startem do godziny 19:00.

5. Po zakończeniu zapisów, nastąpi losowanie drabinki turniejowej lub rozstawienie w grupach.

6. Wszystkie pary proszone są o pojawienie się w klubie przed godziną 10:00.

6.1 Planowany czas trwania turnieju około 4 godziny w zależności od liczby graczy.

7. Zapisy: mail g.przybysz@hastalavista.pl lub pod nr 691 522 043

8. Wszystkie mecze będą rozgrywane na kortach Hasta la Vista.

9. Wpisowe na turniej za parę wynosi 80 zł.

10. O rozstawieniu w turnieju decyduje:

– dzika karta organizatora

– miejsce w rankingu Ligi Deblowej Hasta la Vista

– miejsce w rankingu Kawasaki Deblowa Liga Badmintona

– miejsce w rankingu Wrocławskiej Ligi Badmintona

Na zakończenie rozgrywek najlepsza para otrzymuje nagrodę niespodziankę i 3 najlepsze pary otrzymają medale oraz nagrody ufundowane przez partnerów ligi.
Wśród par spoza podium rozlosowane będą nagrody niespodzianki.
Dla wszystkich uczestników przewidziana pizza i słodkie przekąski 🙂
Mecze rozgrywane są zgodnie z przepisami Polskiego Związku Badmintona systemem best of 3 (do 2 wygranych setów) do 21 pkt każdy set.
Przerwy między setami regulowane są przepisami PZBad. Po każdym rozegranym secie przerwa może trwać maksymalnie 2 minuty.
Organizator nie zapewnia lotek.
Podczas rozgrywek ligowych obowiązuje kolejność lotek PZBad, gdzie lotki piórowe mają pierwszeństwo nad lotkami syntetycznymi. W przypadku zgłoszenia przez zawodników chęci gry lotką piórową, zawodnicy zgłaszający grę lotką piórową zobowiązani są do zapewnienia odpowiedniej ilości lotek do rozegrania pojedynku. Przeciwnicy zawsze wyrażają zgodę na grę wyższą lotką wg przepisów PZBad.
Zawodnicy biorą udział w rozgrywkach na własną odpowiedzialność.
Wszelkie pozostałe spory i kwestie nie ujęte w regulaminie rozstrzyga organizator. Osoba decyzyjna to Grzegorz Przybysz.