Aktualności
Turnieje
Badminton dla Ciebie
badminton-3
Informacje dla początkujących
Chcesz rozpocząć przygodę z badmintonem, ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Pomożemy Ci !
Rezerwacje

Jak zrobić rezerwację?

Aby zrobić rezerwację w HLV potrzebne jest założenie konta klienta. Można to zrobić osobiście, poprzez panel logowania na tej stronie, lub z pomocą naszej recepcji:
e-mail: recepcja@hastalavista.pl
tel. 71 37 73 730
Po zalogowaniu na swoje konto kliknij przycisk „ZAREZERWUJ”, wybierz dyscyplinę, zaznacz interesujące Cię godziny i kort, i przejdź do okienka „rezerwuj wybrane”. Następnie wystarczy postępować według instrukcji na ekranie.
Jeśli nie wiesz, który kort wybrać, skonsultuj to z naszą recepcją !
Rezerwacji można też zawsze dokonać telefonicznie lub mailowo.

Czy potrzebuję mieć swoje rakiety ?

Jeśli dopiero zaczynasz i nie posiadasz swojego sprzętu do gry, można go wypożyczyć na miejscu w obiekcie, przy odbiorze rezerwacji. Wypożyczenie rakiet jest darmowe dla wszystkich. Lotki znajdują przy kortach.

PAMIĘTAJ :
-Na wszystkich halach obowiązuje strój sportowy i zmienne obuwie. Zwróć uwagę czy buty mają nierysującą podeszwę ( non marking ), jeśli Twoje obuwie będzie zostawiało ślady na nawierzchni, możesz zostać poproszony o przerwanie gry i opuszczenie kortu/hali.
-W czasie pobytu u nas masz nieograniczony dostęp do szatni. Szafki wyposażone są w zamek magnetyczny, działający tylko na kluczyk, którego będziesz używać. Nie musisz bać się o swoje rzeczy, a co za tym idzie – nie zabieraj ich na kort.
– Po grze masz możliwość skorzystania z pryszniców oraz naszej strefy spa ( suny, jacuzzi ) bez dodatkowej opłaty i bez ograniczeń czasowych !

Partner do gry
Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ? Oto kilka opcji dla Ciebie:

1. Dołącz do grupy na Facebooku. Najlepiej dołączyć do aktywnej społeczności, w której znajdują się osoby takie jak Ty. Na grupie można znaleźć ogłoszenia innych chętnych, szukających partnera na kort. Dzięki temu nie tylko będziesz miał z kim zagrać, ale możesz poznać sporo nowych osób!

2. Chciałbyś skorzystać z wiedzy i pomocy profesjonalisty ? Kliknij TUTAJ i umów się na trening z jednym z naszych trenerów. Dzięki temu poznasz ten sport od podstaw jednocześnie ucząc się od razu prawidłowych chwytów, poruszania na korcie i zasad gry.

3. Wolisz zajęcia w grupie – zapisz się na szkółkę ! Dowiedz się więcej wybierając czy interesują cię zajęcia dla dorosłych, czy zajęcia dla młodszych. Gwarantujemy, że na treningach sporo się nauczysz i poznasz inne osoby, z którymi możesz umawiać się na wspólne granie!
DOROŚLI
DZIECI 

Podstawowe zasady

Podstawowe zasady gry i uderzeń można znaleźć na naszych tablicach informacyjnych przy kortach do badmintona. Znajdziecie je również tutaj:

Ogólne zasady
Kort 

44787255_211656562922413_2052739104696696832_o
Szkółki dla dorosłych
Jest to zorganizowana forma treningu, w której na jednego trenera przypada grupa ćwiczących. Trener zadaje ćwiczenia do wykonania, a następnie…
Szkółki dla dorosłych

Jest to zorganizowana forma treningu, w której na jednego trenera przypada grupa ćwiczących. Trener zadaje ćwiczenia do wykonania, a następnie podchodzi do ćwiczących zwracając uwagę na jego błędy oraz podaje wskazówki jak ich unikać. Podczas szkółek zawodnicy rozwijają swoją technikę i sprawność fizyczną jednak kontakt z trenerem jest mniejszy niż w przypadku treningów indywidualnych.
Zaletami ćwiczeń grupowych są:
cena – znacznie niższa niż treningu indywidualnego,
integracja,
zdrowa rywalizacja na treningach.

Terminy szkółek są narzucone, a ćwiczący deklarują, uczestnictwo w zajęciach przez pewien okres czasu. Trener tematycznie rozkłada zajęcia, które uzależnione są od poziomu grupy i jej wymagań.

 • Cena za 1,5h zajęć w pakiecie to 35zł lub 20zł dla użytkowników pakietu OK. System* lub Fitflex*, Multisport*
 • Szkółki płatne z góry za cykl miesięczny zajęć – 4 lub 5 zajęć w cyklu
 • Treningi 1 raz w tygodniu w wymiarze 1,5h
 • Zajęcia grupowe
 • Treningi koordynowane przez doświadczoną kadrę trenerską – 1 trener na grupę ćwiczących
 • Zajęcia bez względu na wiek
 • Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania

Nie ma możliwości odrabiania zajęć. Uczestnicy deklarują chęć udziału miesięcznym cyklu zajęć koszt pakietu przy 4 zajęciach w miesiącu to 140 zł, przy 5 zajęciach w miesiącu to 175 zł.
Zapisy i płatność z góry za miesiąc.

Pierwszeństwo zapisu na kolejny cykl szkółki mają osoby uczestniczące w aktualnym kursie – zapisy podczas ostatnich zajęć poprzedniego cyklu miesięcznego.

Zajęcia odbywają się:

–> w poniedziałki w godz. 20.00-21.30 BRAK MIEJSC – zapisy zawsze w ostatnich dniach miesiąca na kolejny miesiąc

Koszt udziału w pojedynczych zajęciach szkółki to 40 zł i obecność MUSI być ustalona z TRENEREM w dniu zajęć! Musi być dostępne miejsce.

*uczestnicy szkółki korzystający ze zniżek dzięki kartom OK System, Fitflex i Multisport wpłacają pełną kwotę za szkółkę, a odbijając kartę w recepcji przed każdymi zajęciami zwracane jest na konto właściciela karty 15 zł. Kwotę zwróconą można wykorzystać na kolejną turę szkółki badmintona lub na wynajem kortów.

Zapisy i informacje:

m.janiaczyk@hastalavista.pl

szkolka-dla-dzieci-badminton
Szkółka badmintona dla dzieci – oferta 2019/2020
Szkółki to idealna forma treningów pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywające się w grupie zapewniają rozwój sportowy, uczą współpracy,…
Badminton

Zapisy na szkółki od 1 SIERPNIA

Zajęcia sportowe ruszają od 2.09.2019r.

SZKÓŁKI PROWADZONE SĄ W MIESIĄCACH WRZESIEŃ-CZERWIEC

Szkółki to idealna forma treningów pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywające się w grupie zapewniają rozwój sportowy, uczą współpracy, funkcjonowania w zespole, zasad sportowych, zdrowej rywalizacji i dyscypliny są też idealną formą nawiązywania kontaktów z rówieśnikami.

OFERTA na rok 2019/2020:

 • zajęcia w ramach szkółki badmintona prowadzone są w PONIEDZIAŁKI I WTORKI
 • DLA NOWYCH UCZNIÓW PIERWSZE ZAJĘCJA GRATIS,
 • zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych :  4-7 lat i 8-14 lat,
 • treningi odbywają się w dużej grupie z liczbą trenerów dostosowaną do ilości i wieku dzieci w danym dniu,
 • nabory trwają przez cały rok – zapewniamy możliwość dołączenia do zajęć w każdym momencie,
 • zapis na zajęcia w danym miesiącu oznacza deklarację uczestnictw we wszystkich zajęciach oraz konieczność uregulowania opłaty za dany miesiąc zgodni z regulaminem.
NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

Artur Zioło

 

CENA:
 1. 150 zł/ miesiąc – zajęcia raz w tygodniu
*Każdy uczestnik biorący udział w szkółkach deklaruje uiszczanie comiesięcznej opłaty za szkółkę do 10- tego dnia bieżącego miesiąca zgodnie z regulaminem.

Każdy uczestnik biorący udział w zajęciach zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego regulaminu.

 

Opłata za zajęcia gwarantuje :

 • dostęp do kortów squasha,
 • opiekę trenerską,
 • sprzęt sportowy (rakiety,lotki, pomoce trenerskie)
Grafik zajęć
Ligi
Trenerzy

Treningi indywidualne to odmiana treningu, w której na jednego trenera przypada jedna lub dwie osoby ćwiczące. Trening indywidualny najszybciej rozwija zarówno technikę gracza jak i sprawność fizyczną.

Ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb trenującego, który sam określa swój cel i wraz z trenerem dąży do jego osiągnięcia.

Jednym graczom zależy, aby trening był ukierunkowany wyłącznie na poprawność techniczną uderzeń czy prawidłowe poruszanie po korcie. Innym zależy, przede wszystkim, na rozwoju wydolności, poprawie ogólnej kondycji, szybkości czy też na taktycznych rozwiązaniach w grze w badmintona.

Godziny treningów i częstotliwość są dowolne – uzależnione od dostępności kortu i wybranego trenera. Na trening należy umawiać się bezpośrednio z trenerem.

Koszt zajęć, to koszt wynajęcia kortu plus opłata dla trenera, która ustalana jest indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki oferty marketingowej (newsletter). Administratorem