Badminton
Informacje
Squash
Tenis stołowy

Zaczynasz przygodę ze sportem – sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dodano 22.01.21

Spodobały Ci się sporty rakietowe ? Chcesz rozpocząć przygodę z nową dyscypliną, ale nie wiesz jak się za to zabrać ? Pomożemy Ci !
Oto krótki instruktarz jak zacząć :

1. Wybierz dyscyplinę, która najbardziej Ci odpowiada.Tam znajdziesz więcej informacji dla początkujących.

SQUASH  -> przejdź do sekcji Squash dla Ciebie – Informacje dla początkujących
BADMINTON  -> przejdź do sekcji Badminton dla Ciebie – Informacje dla początkujących
TENIS STOŁOWY  -> przejdź do sekcji Treningi  – Informacje dla początkujących

2. Jak zrobić rezerwację?

Aby zrobić rezerwację w HLV potrzebne jest założenie konta klienta. Można to zrobić osobiście, poprzez panel logowania na tej stronie, lub z pomocą naszej recepcji:
e-mail: recepcja@hastalavista.pl 
tel. 71 37 73 730
Po zalogowaniu na swoje konto kliknij przycisk „ZAREZERWUJ”, wybierz dyscyplinę, zaznacz interesujące Cię godziny i kort, i przejdź do okienka „rezerwuj wybrane”. Następnie wystarczy postępować według instrukcji na ekranie.
Jeśli nie wiesz, który kort wybrać, skonsultuj to z naszą recepcją !
Rezerwacji można też zawsze dokonać telefonicznie lub mailowo.

3. Czy potrzebuję mieć swoje rakiety ?

Jeśli dopiero zaczynasz i nie posiadasz swojego sprzętu do gry, można go wypożyczyć na miejscu w obiekcie, przy odbiorze rezerwacji. Wypożyczenie rakiet jest darmowe dla wszystkich. Wypożyczenie piłeczki squash kosztuje 2 zł.

4. Nie mam z kim grać.

Twój partner nie może z Tobą zagrać lub nie znalazłeś jeszcze nikogo do wspólnej  rywalizacji ? Wybierz odpowiednią dyscyplinę powyżej – podpowiemy Ci gdzie szukać.

PAMIĘTAJ :
-Na wszystkich halach obowiązuje strój sportowy i zmienne obuwie. Zwróć uwagę czy buty mają nierysującą podeszwę ( non marking ), jeśli Twoje obuwie będzie zostawiało ślady na nawierzchni, możesz zostać poproszony o przerwanie gry i opuszczenie kortu/hali.
-W czasie pobytu u nas masz nieograniczony dostęp do szatni. Szafki wyposażone są w zamek magnetyczny, działający tylko na kluczyk, którego będziesz używać. Nie musisz bać się o swoje rzeczy, a co za tym idzie – nie zabieraj ich na kort.
– Po grze masz możliwość skorzystania z pryszniców oraz naszej strefy spa ( suny, jacuzzi ) bez dodatkowej opłaty i bez ograniczeń czasowych !

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki oferty marketingowej (newsletter). Administratorem