miejscezawodnikapunkty
(6 z 9)
kolejka
123456789
1Pieprzak Krzysztof1121,3191,2176,0183,3192,0187,6191,26
2Kleczyński Marcin992,0200,0192,0200,0200,0200,05
3Pliszka Mateusz947,9151,7156,0170,7168,0141,0160,56
4Waniak Igor820,0169,3168,0160,0153,4169,35
5Konieczny Paweł718,9160,5132,0145,6137,9142,95
6Janik Konrad711,1173,7172,0184,0181,44
7Cytryna Paweł684,7147,3120,5148,0134,8134,15
8Brożek Radosław643,3136,0162,3176,0169,04
9Kwiatkowski Michał635,099,0100,099,5120,0113,1103,46
10Tymczak Jakub618,0156,1140,0156,0165,94
11Pankiewicz Krystian592,2108,0107,9136,0119,3121,05
12Lewacki Marcin547,2172,0175,2200,03
13Kudla Marcin536,2182,4160,0193,83
14Droździk Janusz520,3103,7144,0147,2125,44
15Lipiak Piotr494,1125,4112,0124,7132,04
16Musielak Krzysztof488,9116,6116,0116,3140,04
17Olkuski Sławomir485,8158,1162,8164,93
18Mikrut Daniel485,0164,9164,0156,13
19Zieliński Paweł479,346,384,070,276,0103,899,06
20Matraszek Aleksandra446,594,692,091,296,072,75
21Rewiuk Wojciech444,9148,0137,2159,73
22Herman Bartosz410,555,166,084,097,6107,85
23Kusnierczyk Sylwester408,378,692,0125,5112,24
24Hanaj Damian390,9134,1128,0128,83
25Wozniak Piotr387,060,095,3100,0131,74
26Frankowski Dariusz386,453,572,0122,4138,54
27Ladżyński Wojciech362,7112,287,0104,059,54
28Szajmar Marcin345,8172,1173,72
29Waniak Zenon295,8144,1151,72
30Solodovnyk Dmytro283,345,164,088,385,94
31Kula Kamil279,485,9112,081,53
32Kasprzak Maciej260,256,057,748,069,728,85
33Lipiak Weronika253,459,576,061,956,04
34Tudaj Paulina249,8120,0129,82
35Trembecki Mariusz242,952,0100,790,23
36Przybylo Damian233,8129,8104,02
37Mach Wiktoria213,437,664,028,463,420,05
38Startek Kamila202,774,460,068,33
39Nabzdyk Tomasz200,0200,01
40Wieclaw Bartlomiej191,6191,61
41Musiński Patryk184,268,0116,22
42Ossowski Arkadiusz184,0184,01
43Kolasa Bartosz182,4182,41
44Gołdyn Marek177,336,040,954,146,34
45Hyżyk Sławomir174,9174,91
46Dac Paweł166,5166,51
47Ziółkowski Piotr165,188,077,12
48Kondel Tomasz164,0164,01
49Słowiński Andrzej161,581,580,02
50Gabuza Anatolii154,0154,01
51Bubiński Kamil144,268,375,92
52Inforowicz Tomasz144,0144,01
53Waszkiewicz Łukasz142,9142,91
54Szopa Andrzej138,5138,51
55Tomaszewska Sylwia133,0133,01
56Hanczewski Maciej128,050,728,049,33
57Bryś Artur128,0128,01
58Koreń Mikołaj121,0121,01
59Homa Piotr116,6116,61
60Wieczorek Jarosław111,060,350,72
61Czajka Kamil110,0110,01
62Sulikowski Mateusz108,0108,01
63Krynicki Jarosław107,8107,81
64Pelichowski Adam100,828,872,02
65Sobinski Mieczysław94,594,51
66Marczynski Adam91,491,41
67Hanisz Krzysztof90,290,21
68Słota Monika85,744,041,72
69Ruchel Filip83,920,063,92
70Kowalski Adam82,444,837,62
71Sobczak Daniel82,182,11
72Kruszewicz Michał77,177,11
73Bojarski Marcin76,736,740,02
74Żuchowska Dagmara75,928,047,92
75Zjawiony Michał72,872,81
76Niemiec Rafał66,666,61
77Woźniak Piotr63,963,91
78Wieczorek Michał60,020,020,020,03
79Chojcan Bartosz55,155,11
80Wajer Szymon52,052,01
81Braciszewicz Michal51,051,01
82Herda Tomasz48,048,01
83Durawa Rafał44,044,01
84Bachorz Maciej38,638,61
85Skibicki Tomasz36,036,01
86Włodarczyk Bartosz32,432,41
87Gliński Piotr26,226,21
88Dziergwa Klaudia20,020,01
Sprawdź inne ligi Squasha w Hasta la Vista
Liga Masters 35+
Zobacz więcej
Liga Piątkowa
Zobacz więcej
Liga Wtorkowa
Zobacz więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki oferty marketingowej (newsletter). Administratorem