miejscezawodnikapunkty
(9 z 12)
kolejka
123456789101112
1Załuski Rafał400,0193,6200,0200,0192,54
2Chojnacki Łukasz393,2187,1200,0193,2192,2185,05
3Figiel Maciej391,4200,0191,4186,4184,3177,55
4Kaczmarek Przemysław379,6179,6200,02
5Dobrowolski Adam361,1180,7159,2180,4170,04
6Mazur Bartłomiej350,3177,5172,8166,33
7Szufliński Piotr350,3169,4176,5173,83
8Stachowiak Piotr343,0174,3168,7158,83
9Turłowicz Piotr340,5167,9144,3145,7172,6162,55
10Nowak Artur336,8171,1165,7162,6140,04
11Kluczkowski Zbigniew336,0164,6170,0166,0157,0147,55
12Berezowski Piotr335,7174,3161,4135,5153,0151,35
13Gałkiewicz Waldemar333,6155,0178,6132,53
14Pierzchala Jacek323,0158,2164,8143,83
15Sciborski Waldemar306,2106,8157,1149,1141,34
16Tracz Marek297,0151,8131,4132,1145,2136,35
17Dolata Robert295,0142,1152,9137,4117,54
18Waszczuk Janusz294,0145,4148,6142,3129,64
19Sokoleski Paweł289,1119,6140,0138,9149,1125,05
20Głodek Przemysław261,4135,7114,3108,3125,74
21Ostój Sebastian252,2129,3122,987,998,398,85
22Popławski Marcin245,6103,6127,1118,53
23Łanowy Łukasz243,6121,9121,72
24Grzejszczak Grzegorz236,4115,1113,9121,33
25Usiński Rafał232,9122,9110,081,167,076,35
26Bartmański Piotr231,068,291,3102,2128,84
27Orszewski Marcin230,3100,4118,6111,794,3102,55
28Drabik Adam223,894,7110,0113,83
29Kurcz Tomasz219,3101,5117,82
30Kołodziej Marcin218,9113,2105,72
31Dyrcz Roman196,493,9101,474,895,04
32Korczyński Andrzej194,297,197,12
33Paluchniak Adam188,9116,457,470,972,54
34Brojek Robert182,9182,91
35Majewski Krzysztof181,777,984,590,491,34
36Woźniak Waldemar179,492,977,786,565,04
37Stróżyński Grzegorz170,160,882,687,53
38Krysiak Przemysław164,384,380,053,83
39Hoszowski Darek159,561,888,670,968,84
40Goldwasser Zbigniew155,8155,81
41Zaremba Patryk155,775,763,080,03
42Kilarski Tomasz148,6148,61
43Szawlis Jaroslaw144,081,162,947,450,04
44Bieniek Andrzej138,571,467,164,255,261,35
45Wrzalik Piotr126,1126,11
46Marcinkowski Medard125,3125,31
47Dombka Rafal122,071,450,62
48Śliwa Joanna113,152,154,059,13
49Wołejszo Mariusz106,3106,31
50Tomczak Marcin105,455,450,033,620,027,55
51Bogucki Jarosław103,248,954,343,538,84
52Giza Krzysztof98,545,747,251,346,34
53Kujawa Ewa97,939,358,62
54Kowalczyk Waldemar90,790,71
55Piasecki Krzysztof83,941,427,842,53
56Karlak Krzysztof82,942,540,420,03
57Pustelnik Michał81,445,726,835,73
58Kaczor Mariusz74,674,61
59Popiel Arkadiusz74,639,635,02
60Wyrodek Ewa48,628,620,02
61Białek Joanna37,137,11
62Sadowska Magdalena32,932,91
63Hrycak Paweł26,426,41
64Sobolewska Katarzyna20,020,01
65Herzog Joanna20,020,01
Sprawdź inne ligi Badmintona w Hasta la Vista
Liga Kobiet
Zobacz więcej
Liga Deblowa
Zobacz więcej
Liga Uczelniana
Zobacz więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki oferty marketingowej (newsletter). Administratorem