miejscezawodnikapunkty
(9 z 12)
kolejka
123456789101112
1Załuski Rafał587,3194,1193,2200,03
2Lewandowski Michał573,8200,0186,4187,43
3Chojnacki Łukasz542,5188,2179,6174,73
4Górny Bartlomiej483,1161,6162,6158,93
5Chudy Przemysław445,2146,9145,7152,63
6Sokoleski Paweł410,4135,1132,1143,23
7Kurman Radosław394,5132,1128,7133,73
8Kaczmarek Przemysław393,7200,0193,72
9Głodek Przemysław392,6120,3135,5136,83
10Grzejszczak Grzegorz387,4141,0125,3121,13
11Tracz Marek365,8129,2121,9114,73
12Paluchniak Maciej363,4182,3181,12
13Zięba Maciej356,9114,4115,1127,43
14Łopusiewicz Janusz350,7172,8177,92
15Renczyński Wojtek347,7179,3168,42
16Chmielewski Grzegorz346,7170,5176,22
17Pycia Tomasz341,0169,4171,62
18Bałuszyński Łukasz339,4173,4166,02
19Ostój Sebastian325,0108,5104,9111,63
20Nowak Artur323,3167,5155,82
21Kluczkowski Zbigniew305,5159,2146,32
22Bugno Adam304,9149,1155,82
23Gosztowtt Olgierd299,3149,8149,52
24Orszewski Marcin295,584,9111,798,93
25Dmello Canan290,5138,0152,52
26Sampras Piter279,9155,7124,22
27Pierzchala Jacek269,4138,9130,52
28Trzepacz Marcin256,582,091,383,23
29Zuber Marcin242,879,074,389,53
30Maziarz Arkadiusz220,6118,5102,12
31Dyrcz Roman216,8111,5105,32
32Bartmański Piotr216,7108,3108,42
33Żerebecka Agnieszka212,567,281,164,23
34Paluchniak Adam201,4105,695,82
35Usiński Rafał188,9102,686,32
36Vp Fainaz185,043,670,970,53
37Mazur Bartłomiej176,4176,41
38Dombka Rafal172,487,984,52
39Nagajek Patrycja170,876,194,72
40Daroń Adam165,3165,31
41Wydra Jakub158,7158,71
42Panuś Marcin152,8152,81
43Stróżyński Grzegorz146,358,487,92
44Lasak Marcin141,164,376,82
45Zaremba Patryk134,560,873,72
46Gałkiewicz Waldemar126,2126,21
47Serwotka Barbara124,857,467,42
48Popiel Arkadiusz123,046,643,832,63
49Szawlis Jaroslaw122,267,554,72
50Pucińska Joanna116,555,461,12
51Kujawa Ewa111,961,350,62
52Piasecki Krzysztof110,731,833,645,33
53Giza Krzysztof102,454,048,42
54Zając Małgorzata99,799,71
55Kurcz Tomasz98,198,11
56Kamiński Przemysław93,893,81
57Kierpiec Miroslaw92,692,61
58Wroclaw Jung Yeongyeop82,540,442,12
59Ziółkowski Sławomir73,173,11
60Dudycz Jan64,264,21
61Kuczek Adam52,552,51
62Dabas Rohit49,549,51
63Gancarz Tymon47,247,21
64Stroka Michał46,826,820,02
65Tuszyński Piotr40,740,71
66Śliwa Joanna38,938,91
67Szwed Grzegorz37,737,71
68Maciejewski Maciej35,835,81
69Marczyński Szymon26,326,31
70Wasylik Maksym25,925,91
71Kostecki Sławomir20,020,01
72Gancarz Radek20,020,01
Sprawdź inne ligi Badmintona w Hasta la Vista
Liga Kobiet
Zobacz więcej
Liga Deblowa
Zobacz więcej
Liga Uczelniana
Zobacz więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wysyłki oferty marketingowej (newsletter). Administratorem