Szkółki dla dorosłych

Jest to zorganizowana forma treningu, w której na jednego trenera przypada grupa ćwiczących. Trener zadaje ćwiczenia do wykonania, a następnie podchodzi do ćwiczących zwracając uwagę na jego błędy oraz podaje wskazówki jak ich unikać. Podczas szkółek zawodnicy rozwijają swoją technikę i sprawność fizyczną jednak kontakt z trenerem jest mniejszy niż w przypadku treningów indywidualnych.
Zaletami ćwiczeń grupowych są:
cena – znacznie niższa niż treningu indywidualnego,
integracja,
zdrowa rywalizacja na treningach.

Terminy szkółek są narzucone, a ćwiczący deklarują, uczestnictwo w zajęciach przez pewien okres czasu. Trener tematycznie rozkłada zajęcia, które uzależnione są od poziomu grupy i jej wymagań.

SZKÓŁKI BADMINTONA DLA DOROSŁYCH:

  • - Cena za 1,5h zajęć w pakiecie to 35zł lub 20zł dla użytkowników pakietu OK. System* lub Fitflex*, Multisport*
  • - Szkółki płatne z góry za cykl miesięczny zajęć – 4 lub 5 zajęć w cyklu
  • - Treningi 1 raz w tygodniu w wymiarze 1,5h
  • - Zajęcia grupowe
  • - Treningi koordynowane przez doświadczoną kadrę trenerską – 1 trener na grupę ćwiczących
  • - Zajęcia bez względu na wiek
  • - Zajęcia na różnych poziomach zaawansowania

Nie ma możliwości odrabiania zajęć. Uczestnicy deklarują chęć udziału miesięcznym cyklu zajęć koszt pakietu przy 4 zajęciach w miesiącu to 140 zł, przy 5 zajęciach w miesiącu to 175 zł.
Zapisy i płatność z góry za miesiąc.

Pierwszeństwo zapisu na kolejny cykl szkółki mają osoby uczestniczące w aktualnym kursie – zapisy podczas ostatnich zajęć poprzedniego cyklu miesięcznego.

Zajęcia odbywają się:

–> w poniedziałki w godz. 20.00-21.30 BRAK MIEJSC – zapisy zawsze w ostatnich dniach miesiąca na kolejny miesiąc

 

Koszt udziału w pojedynczych zajęciach szkółki to 40 zł i obecność MUSI być ustalona z TRENEREM w dniu zajęć! Musi być dostępne miejsce.

*uczestnicy szkółki korzystający ze zniżek dzięki kartom OK System, Fitflex i Multisport wpłacają pełną kwotę za szkółkę, a odbijając kartę w recepcji przed każdymi zajęciami zwracane jest na konto właściciela karty 15 zł. Kwotę zwróconą można wykorzystać na kolejną turę szkółki badmintona lub na wynajem kortów.

Zapisy i informacje:

m.janiaczyk@hastalavista.pl