Rankingi - Squash Wrocław, Badminton - Hasta la vista - Centrum Sportowe Squash Wrocław, Badminton – Hasta la vista – Centrum Sportowe

Rankingi

miejscezawodnikapunkty
(6 z 8)
kolejka
12345678
1Pacholski Kacper1158,5200,0120,0158,5200,0200,0200,0200,092,08
2Słabicki Mateusz997,9172,3200,0200,0157,6140,0120,0128,07
3Hyżyk Mikołaj905,389,2100,0172,3136,5136,5160,0200,07
4Trojanowicz Aleksandra587,4144,694,1104,780,0164,05
5Kania Zofia560,1130,8116,962,4110,0140,05
6Masłowski Olaf542,0130,8115,3125,9170,04
7Tworuszka Franciszek530,9103,180,0103,1104,780,060,056,07
8Pakulski Wojciech517,6160,0178,8178,83
9Sobiecki Antek450,147,760,075,483,583,5100,020,07
10Becella Tymon256,9116,9140,02
11Korzeniewski Maciej220,0125,994,12
12Kopacz Julia162,420,020,020,041,241,220,06
13Orłowska Maja157,6157,61
14Al Naib Sami152,462,420,050,020,04
15Jaworski Adam144,6144,61
16Śliwka Adam115,3115,31
17Gzyl Michał75,475,41
18Hołyński Bartosz67,747,720,02