Karp Cup 2 kat.C

Termin: 23.12.2014 (wtorek) godz. 18:00

WYNIKI TUTAJ (gramy górną drabinkę do 3 wygranych , dolna do 2)

Filmy z meczów poniej:

1 miejsce Kazimierczak Bartosz

2 miejsce Rogalski Mikolaj

3 miejsce Kisilewicz Andrzej

4 miejsce Koprowski Pawel

WYNIKI:

Miejsce Imię zawodnika Nazwisko zawodnika
1 Bartosz Kazimierczak
2 Mikołaj Rogalski
3 Andrzej Kisilewicz
4 Pawel Koprowski
5 Sławomir Olkuski
6 Tomasz Suchocki
7 Marcin Zak
8 Piotr Kowalski
9 Maciej Misinski
10 Robert Wyrzykowski
11 Lukasz Bilas
12 Zenon Waniak
13 Michal Slocinski
14 Piotr Kowalski
15 Piotr Musik
16 Oskar Mlynski
17 Bartołomiej Więcław
18 Łukasz Mieczkowski
19 Jan Wasilewski
20 Piotr Michałowski
21 Roman Kozłowski
22 Mariusz Wawrzyniak
23 Tomasz Kowalewski
24 Krystian Piećko
25 Adam Rączka
26 Kacper Król
27 Bartosz Kusyk
28 Cezary Łukaszewicz
29 Bartosz Bober
30 Rafał Stepecki
31 Marek Grobel
32 Paweł Skrzypczyński
33 Bartosz Kolasa
34 Tomasz Turów
35 Artur Wawrzynski
36 Rafal Skuza
37 Bernadetta Kluska
38 Pawel Wiatrowski

 

HARMONOGRAM (korty dostępne od 17:30)

harm karp

 

 

 

 

 

 

 

Zasady Turnieju:

Turniej z prezentami –  przynosimy prezenty pod choinkę za kwotę 5 zł (miele widziana inwencja twórcza :) ) Każdy zgłoszony zawodnik  przynosi prezent niespodziankę. Które zostaną wrzucone do Mikołajowego worka i rozlosowane wśród wszystkich uczestników turnieju po zakończeniu turnieju.

Ograniczenie rankingu PFS – od 200 miejsca ! :)

Turniej jednodniowy rozgrywany systemem pucharowym z grą o każde miejsce. Przegrywający dane spotkanie sędziują kolejny mecz na danym korcie.

Zgłoszenia:

Należy przesyłać na meila: turnieje@hastalavista.pl  do poniedziałku do godz. 12:00

tytuł meila – Karp Cup
W zgłoszeniu należy podać:

– imię i nazwisko,

– miasto,

– tel. kontaktowy,

– numer licencji PFS, (licencję można bezpłatnie wyrobić tutaj: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html )

– ranking

Wyniki losowania turnieju oraz harmonogram pierwszych meczów  pojawią się na stronie www.hastalavista.pl w poniedziałek w godzinach wieczornych.
Wpisowe do turniejów wynoszą:

50 zł (w tym 10zł opłaty na PFS)

 

Wpisowe należy uiścić do czwartku  kasie klubu lub na konto:

BZ WBK
64 1090 2516 0000 0001 1644 3591
” WIĄZÓW” Zenon Waniak
ul Robotnicza 72 E
53-608 Wrocław
Osoby płacące przelewem proszone są o wysłanie potwierdzenia na adres: turnieje@hastalavista.pl

 

 

Zapewniamy:

– wyniki na żywo
– transmisję on-line
– puchary i nagrody  dla najlepszych oraz do rozlosowania
– losowanie prezentów pod choinkę za kwotę 5 zł (miele widziana inwencja twórcza :) )

 

 

Lista zgłoszeń ( stan na 22.12.2014 godz. 13:00 zamknięta lista zgłoszeń) :

TURNIEJ OPEN:

l.p. Nazwisko i imię ranking seed
1 Kazimierczak Bartosz 273 1
2 Rogalski Mikołaj 279 2
3 Kowalski Piotr Bolesławiec 378 3/4
4 Żak Marcin 508 3/4
5 Misiński Maciej 524 5/8
6 Olkuski Sławomir 580 5/8
7 Kozłowski Roman 738 5/8
8 Musik Piotr 754 5/8
9 Wasilewski Jan 794 9/16
10 Słociński Michał 832 9/16
11 Stepecki Rafał 837 9/16
12 Kisilewicz Andrzej 867 9/16
13 Król Kacper 873 9/16
14 Kowalski Piotr Wrocław 972 9/16
15 Wyrzykowski Robert 1038 9/16
16 Kluska Bernadetta 1131 9/16
17 Biłas Łukasz 1133 17/32
18 Michałowski Piotr 1180 17/32
19 Suchocki Tomasz 1184 17/32
20 Mieczkowski Łukasz 1225 17/32
21 Wawrzyniak Mariusz 1461 17/32
22 Turów Tomasz 1489 17/32
23 Grobel Marek 1639 17/32
24 Skrzypczyński Paweł 1686 17/32
25 Rączka Adma 1808 17/32
26 Piećko Krysian 1835 17/32
27 Waniak Zenon 1904 17/32
28 Kowalewski Tomasz 2008 17/32
29 Młyński Oskar 2225 17/32
30 Łukaszewicz Cezary 2462 17/32
31 Koprowski Paweł 2792 17/32
32 Więcław Bartłomiej 2795 17/32
33 Kolasa Bartosz 2890 33/64
34 Wawrzyński Artur 3002 33/64
35 Bober Bartosz   33/64
36 Kusyk Bartosz   33/64
37 Skuza Rafał   33/64
38 Wiatrowski Paweł   33/64

Organizator oraz Sędzia Główny Turnieju:

Zarówna Klaudyna,

509-783-363

turnieje@hastalavista.pl