Mikołajkowy Turniej kat.C

6 grudnia 2013 do Hasty z całego świata zjechali się Mikołajkowie, Mikołajki, Renifery i jeden Aniołek. Ponownie skrzyżowano rakiety i wyłoniono najlepszych!

Turnieje kat. C coraz bardziej cieszą się popularnością – dotarło do nas aż 47 zawodników z coraz większą rzeszą Pań :)

Finał odbył się pomiędzy Bobrą Jackiem a Migoniem Tomaszem. Lepszy okazał się bardziej doświadczony Tomasz. Nawet niechciana gra na szklanym korcie nie wystraszyła go- pokonał Jacka 3:1. Byliśmy świadkami  niestandardowych zagrań Jacka oraz precyzyjnych piłek Tomka.

Mecz o 3 miejsce odbywał się między reniferem Zielińskim Mateuszem a Benko Marcelem. Przewagę miał biegnący po Łotwę i Estonię Renifer (ku zaskoczeniu organizatorki :D ). Marcel wcześniej wyeliminował z czołówki czarnego konia Klaudyny – Lukasa Dawgierta, który przygrywając tylko jeden mecz zdobył 9 miejsce.

 

Wśród kobiet biorących udział w open turnieju najwyższą notę miała debiutantka  Muszczak Paulina.  Paulina chyba sama zaskoczyła siebie :) oby tak dalej i liczymy na udział w turniejach damskich!

Na koniec najprawdziwszy  Rogalski Mikołaj wraz z pomocnicami rozdał każdemu zasłużony prezent za piątaka! Niektórym spełniły się życzenia i tak np. Regulski Michał otrzymał wymarzoną trzepaczkę do jajek. Nie brakowało “voucherów” na piwko czy cukru.

Rózgę organizatora otrzymała Lichterowicz Anna :)

Wszystkie WYNIKI dostępne są na stronie.

Wszystkie fotki można znaleźć na facebooku

 

 

 

W grudniu czekają nas jeszcze 2 turnieje przedświąteczny oraz przed sylwestrowy -na które już teraz serdecznie zapraszamy. Szczegóły wkrótce na stronie turniejowej

 

 

Do zobaczenia w klatce, na torze, na boisku, w pokoju czy GABINECIE! :D

 

Organizator:
mikołajka Klaudyna Zarówna

tel. 509-783-464

turnieje@hastalavista.pl