Liga <26 kontra Liga40+

W piątkowy wieczór, 6 września 2013 rozegraliśmy wielką bitwę pokoleniową!

W pierwszej części turnieju rakiety skrzyżowały 13 osobowe drużyny: Liga <26 kontra Liga 40+. Młodziki dzielnie walczyli jednak doświadczenie wzięło górą! Nasi zawodnicy z Ligo 40+ pokonali ich stosunkiem 42 do 32 wygranych setów. Przejęli tym sposobem puchar przechodni. Za rok spróbujemy ponownie i mam nadzieję, że tym razem młodość zwycięży!

W drugiej części zagraliśmy mecze w dwóch drabinkach: głównej (16-stka najlepszych z pierwszej części) i pocieszenia. Były to rozgrywki indywidualne o każde miejsce.

DRABINKA GŁÓWNA:

W drabince głównej wyraźną przewagę miała drużyna <26. Fabrice Terek,  Zbigniew  Zieliński i Zenon Waniak byli bardzo blisko wejścia do półfinału, jednak ich młodsi przeciwnicy byli lepsi.

Czarnym koniem turnieju okazał się pasjonata squasha i bananów :)Grzegorz Przybysz! Grześ zajął 3 miejsce w pięknym pojedynku z Jakubem Zielińskim.

Pierwsze miejsce zdobył mający dobrą passę Jacek Mróz! W 5-setówce pokonał Mateusza Zielińskiego, któremu już na ostatni set nie starczyło sił. Gratulację Panowie!

DRABINKA POCIESZENIA:

Tę drabinkę wygrał Michał Rutkowski! Drugi okazał się miłośnik gry w scrabble :) Bartosz Morawski. Honor ligowców 40+ podtrzymał Jerzy Stopa zajmując 3 miejsce.

Na zakończenie wręczyliśmy przechodni puchar zwycięzcom Ligi 40+!  A także nagrody i puchary z rozgrywek indywidualnych. Uroczystość zakończyliśmy “plastikową lampką” szampana :). Grzegorz Przybysz wraz z Jakubem Marczyńskim narozrabiali rozlewając go na pozostałych zawodników :).

Szczególne podziękowania dla Damiana Hanaja, który pomógł nam w organizacji turnieju! Jego doświadczenie, wiedza są bezcenne! Dziękuję!

Całą relację fotograficzną można znaleźć na stronie

 Wyniki drużynowe:

1 miejsce – Liga 40+

2 miejsce – Liga <26

 Wyniki indywidualne – drabinka główna:

1. Mróz Jacek

2. Zieliński Mateusz

3. Przybysz Grzegorz

4. Zieliński Jakub

5. Terek Farbice

6. Waniak Zenon

7. Rogalski Mikołaj

8. Zieliński Zbigniew

9. Kowalski Krzysztof

10. Marczyński Jakub

11. Kowal Krzysztof

12. Borowiec Andrzej

13. Hanaj Damian

14. Gołębiowski Michał

15. Gierłachowski Jakub

16. Musik Piotr

 Wyniki indywidualne – drabinka pocieszenia:

1. Rutkowski Michał
2. Morawski Bartosz
3. Stopa Jerzy
4. Wojtczyk Witold
5. Zaręba Anita
6. Bieroński Przemysław
7. Dudycz Jan
8. Wilanowska Barbara
A tymczasem już dziś zapraszamy na turniej open i juniorski  kat. B+!
Za tydzień 14.09.2013 godz. 10:00 :) Szczegóły na stronie