Treningi Indywidualne

Trening indywidualny to świetna opcja dla początkujących graczy, aby już od samego początku przygody ze squashem odnaleźć się na korcie. Dzięki doświadczonemu instruktorowi, technika gry od pierwszych uderzeń rakietą będzie odpowiednia, co pozwoli zaoszczędzić czas poświęcony na naukę gry i szybko pozwoli czerpać z niej satysfakcję. Trener dobierze formę treningu adekwatnie do stopnia doświadczenia gracza, więc jest to forma ćwiczeń idealna nie tylko dla początkujących, ale również dla średnio zaawansowanych graczy. Ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb trenującego, który sam określa swój cel i wraz z trenerem dąży do jego osiągnięcia.

Godziny treningów i częstotliwość są dowolne – uzależnione od dostępności kortu i wybranego trenera. Na trening należy umawiać się bezpośrednio z trenerem.

Koszt zajęć z trenerem to koszt wynajęcia kortu plus opłata dla trenera, która ustalana jest indywidualnie. Rezerwacja kortów:

Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami!

 

Sardar Khan (head coach)      
tel. PL  +48 690-480-809
tel. CZ +420 604-681-869

e-mail: s.khan@hastalavista.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ


_MGO1683_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magda Kamińska      
tel. +48 660-782-517      
email: m.kaminska@hastalavista.pl      
Sylwetka Trenerki: TUTAJ      

squash Magda Kamińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrian Fulneczek     Mikołaj Rogalski   Łukasz Kozłowski
tel. +48 692-419-410      tel. +48 795-448-999   tel. +48 510-148-530
e-mail: afulneczek@hastalavista.pl      e-mail: m.rogalski@hastalavista.pl   e-mail: lucas.squashtrainer@gmail.com
Sylwetka Trenera: TUTAJ      Sylwetka Trenera: TUTAJ   Sylwetka Trenera: TUTAJ

ad,mik,kozi

 

 

Jan Polakowski    Grzegorz Przybysz   Maciej Forreiter
 tel. +48 889-335-535    tel. +48 691-522-043  
 tel.  +48 507 537 544
e-mail: j.polakowski@hastalavista.pl 

Sylwetka Trenera: TUTAJ

  e-mail: g.przybysz@hastalavista.pl

Sylewtka Trenera: TUTAJ

 

e-mail: maciej.forreiter@gmail.com

Sylwetka Trenera: TUTAJ

Janek_grzesiek_maciek

 

 

Jarosław Terlecki

(w delegacji do odwołania)

       
tel. +48 666-351-143  
e-mail: j.t.terlecki@gmail.com

Sylwetka Trenera: TUTAJ

 


12417607_943511529019298_6181231734292887172_n