Treningi Indywidualne

Trening indywidualny to świetna opcja dla początkujących graczy, aby już od samego początku przygody ze squashem odnaleźć się na korcie. Dzięki doświadczonemu instruktorowi, technika gry od pierwszych uderzeń rakietą będzie odpowiednia, co pozwoli zaoszczędzić czas poświęcony na naukę gry i szybko pozwoli czerpać z niej satysfakcję. Trener dobierze formę treningu adekwatnie do stopnia doświadczenia gracza, więc jest to forma ćwiczeń idealna nie tylko dla początkujących, ale również dla średnio zaawansowanych graczy. Ćwiczenia są dostosowane do indywidualnych predyspozycji i potrzeb trenującego, który sam określa swój cel i wraz z trenerem dąży do jego osiągnięcia.

Godziny treningów i częstotliwość są dowolne – uzależnione od dostępności kortu i wybranego trenera. Na trening należy umawiać się bezpośrednio z trenerem.

Koszt zajęć z trenerem to koszt wynajęcia kortu plus opłata dla trenera, która ustalana jest indywidualnie. Rezerwacja kortów:

Zapraszamy do kontaktu z naszymi trenerami!

 

Sardar Khan (head coach)      
tel. 690-480-809
mobile: +420 604-681-869

e-mail: s.khan@hastalavista.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ


Sardar-Ali-Khan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magda Kamińska       Klaudyna Zarówna
tel. 666-350-485       tel. 509-783-464
email: 

m.kaminska@hastalavista.pl

      e-mail:

 klaudynazarowna@gmail.com

Sylwetka Trenerki: TUTAJ       Sylwetka Trenerki: TUTAJ

IMG_4334

Klaudyna-756x1024

 

Adrian Fulneczek     Mikołaj Rogalski   Łukasz Kozłowski
tel. 692-419-410      tel. 795-448-999   tel. 510-148-530
e-mail: afulneczek@hastalavista.pl      e-mail: m.rogalski@hastalavista.pl   e-mail: lucas.squashtrainer@gmail.com
Sylwetka Trenera: TUTAJ      Sylwetka Trenera: TUTAJ   Sylwetka Trenera: TUTAJ

Adrian Fulneczek    Mikołaj Rogalski          

 

 

Ryszard Wójcik     Jan Polakowski    Grzegorz Przybysz
tel. 608-391-882    tel, 888-335-535  
 tel: 691-522-043
e-mail: rychwoj@o2.pl

Sylwetka Trenera: TUTAJ

   e-mail: j.polakowski@hastalavista.pl 

Sylwetka Trenera: TUTAJ

 e-mail: g.przybysz@hastalavista.pl

Sylewtka Trenera: TUTAJ

IMG_5823

jasRPH_2472a

 

 

Jarosław Terlecki

(w delegacji do odwołania)

        Jakub Watral
tel. 666-351-143  tel. 607-771-588
e-mail: j.t.terlecki@gmail.com e-mail: kuba.watral@gmail.com

Sylwetka Trenera: TUTAJ

Sylwetka Trenera: TUTAJ


12417607_943511529019298_6181231734292887172_n
Kuba