Fitness

Justyna Bieć - profil trenera

Cześć,

witam Cię w moim świecie. Mam na imię Justyna i jestem instruktorem fitness, trenerem kalisteniki oraz trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień prowadzę treningi w Hasta La Vista oraz treningi on-line.
Poprzez systematyczną i zindywidualizowaną pod daną osobę aktywność fizyczną, pomagam moim podopiecznym realizować ich cele długoterminowe i dzięki temu poprawiać ich jakość życia.
Moi podopieczni to osoby, które w tak zabieganym świecie, nie potrafią znaleźć chwili dla siebie i potrzebują pomocy osoby, która da im wsparcie i gotowe rozwiązania, by rozpoczęcie i kontynuowanie przygody z aktywnością fizyczną niosło za sobą zmianę nawyków na lepsze, likwidację bólu oraz poprawę sylwetki. Pracuję również z osobami, które poprzez aktywność fizyczną chcą się zrelaksować i zadbać o siebie.
Podczas pracy z drugim człowiekiem skupiam się maksymalnie na każdym ruchu moich podopiecznych tak, by wychwycić najmniejsze niedociągnięcia, które uniemożliwiają im osiągnięcie postępów oraz nauczyć ich samodzielności treningowej. Dzięki temu szybciej realizują swoje cele oraz zmniejszają ryzyko kontuzji.

Każdy, nawet najmniejszy, sukces mojego podopiecznego jest moim sukcesem, ponieważ zależy mi na tym, by ludzie żyli bez bólu, wykorzystując możliwości swojego ciała do maksimum, niezależnie od wieku.
Chcę też pomagać tym, którzy czują się coraz mniej sprawni, a pragną nadążyć za swoimi bliskimi.

Jeśli czujesz, że mogę pomóc Tobie lub komuś z Twoich bliskich, chcesz dołączyć do społeczności ludzi aktywnych, wyślij do mnie wiadomość prywatną w celu umówienia dogodnego terminu bezpłatnej konsultacji trenerskiej.

[FM_form id="1"]